• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Stare Budy Radziejowskie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(585)
  • Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Nowe

    Parterowy dom z poddaszem użytkowym i ogrodem!

    Warszawa

    • 2 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 13 688 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Białołęka, ul. Pomorska 160 m²  Twój dom w mieście, blisko natury Ten przestronny, wolnostojący dom położony w spokojnej części Biał...

  • Dom Jachranka gm. Serock,

    Nowe

    Dom Jachranka gm. Serock,

    Jachranka

    • 975 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 8 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu w cichym spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody - ta oferta spełnia takie oczekiwania. Na sprzedaż uroczy domek z dużym garażem wybudowany w technologii kanadyjskiej....

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Kazimierza Szałasa

    Warszawa » Białołęka » ul. Szałasa

    • 1 850 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Biał...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, ZĄBKI BLISKO M1

    Ząbki

    • 1 186 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 10 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% prowizji, - GOTOWA INWESTYCJA Segment skrajny nr 6 - W CENIE 2 M-CA POSTOJOWE Kameralna inwestycja składająca się z 6 segmentów położona w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Do...

  • Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %
    1 / 16
    Bliźniak z dużym ogrodem Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 909 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.
    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 5
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 749 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 10
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 797 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 7 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA - Dom na działce 20arów- Roztoka

    Roztoka

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów – Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o pow.228m2+ ogród pow. 450m2, w budynku garaż dwustanowiskowy ok 40m2 + pomieszczenie 25m2.Wysokość pomieszczeń (3,2 m) . Na parterze znajdu...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa rynek pierwotny ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...