• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(585)
  • Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer
    1 / 12
    Sprzedam Segment Narożny Warszawa - Wawer

    Warszawa

    • 1 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny segment narożny z ogrodem, 2 tarasami, garażem, klimatyzacją i fotowoltaiką | Warszawa Wawer, ul. Jeziorowa Na sprzedaż komfortowy i bardzo funkcjonalny segment narożn...

  • Dom Warszawa Ursus
    1 / 7
    Dom Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 2 000 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5-pokojowy, środkowy segment z tarasem i garażem, zlokalizowany w dzielnicy Ursus - Gołąbki. W pobliżu: przedszkole, przystanek autobusowy. Budynek wzniesiony w 201...

  • Dom Warszawa Mokotów
    1 / 20
    Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 4 250 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom-bliźniak o pow. użytkowej 320 m2 (pow. całkowitej 410 m2 ) znajdujący się na działce o pow. 357 m2 . Świetna lokalizacja - ciche osiedle domów jednorodzinnych n...

  • Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza
    1 / 14
    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza

    Warszawa

    • 4 550 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 10 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Górny Mokotów na działce 1017m2 ul. Wita Stwosza Budynek i działka nadaje się świetnie jako inwestycja. Na rezydencję, bliźniak, dom jednorodzinny, dom z lokalami mieszkalnym...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 169 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 27,90m2 ( powierzchnia po podłodze 35m2 ) w pełni wykończony i...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 99 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio kontakt [tel] OFERTA SPRZEDAŻY DOMU ( bez działki ) Dom pokazowy o powierzchni użytkowej 9m2 ( powierzchnia po podłodze 12m2 ) w pełni wykończony i wypo...

  • DOM + BIZNES  Gotowa inwestycja, dochodowy zakład
    1 / 16
    DOM + BIZNES Gotowa inwestycja, dochodowy zakład

    Marki

    • 3 200 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 11 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM + BIZNES DO PRZEJĘCIA INWESTYCJA W MARKACH  Dom z ogrodem + w pełni wyposażony budynek usługowy  Możliwość przejęcia prosperującego zakładu garmażeryjnego z bazą klientów ...

  • Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wawer Wawer, Poprawna

    Warszawa

    • 2 888 800 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 17 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w spokojnym otoczeniu oferują prywatność, przemyślane układy oraz ogród i taras, zapewniając wygodę blisko miasta. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Włochy
    1 / 4
    Dom Warszawa Włochy

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybki...

  • Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów
    Dom 219m², działka 1226m² Warszawa Rembertów

    Warszawa

    • 1 999 999 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 9 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m² znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w...

  • Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja
    1 / 9
    Segment Skrajny pow.75m²,Ogródek,Super Lokalizacja

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła. Nieruchomość...

  • Dom Warszawa Wilanów
    1 / 12
    Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa

    • 3 900 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 9 421 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 13
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 145 980 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 11 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Remb...

  • Dom Boża Wola gm. Baranów,
    1 / 9
    Dom Boża Wola gm. Baranów,

    Boża Wola

    • 780 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 3 047 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w stanie surowym w Bożej Woli ! Działka 2274 m2 ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Ogłoszenie zawiera wizualizacje poglądowe przedstawiające przykładową koncepcję wykończenia i za...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów
    DOM Z POTENCJAŁEM na PENSJONAT, BIURO - Mokotów

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM - pow. 420 m2 - 9 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki, 3 tarasy + Balkon, Garaż, Ogródek - Mokotów, Wyględów - METRO WIERZBNO Oferujemy NA SPRZEDAŻ świetnie zlokalizowany dom w zabud...

  • Dom Warszawa Wesoła
    1 / 10
    Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment w Wesołej o pow. ok.85m2. kuchnia, 4 lub 5 pokoi , łazienka, WC. ogrzewanie podłogowe Doskonała lokalizacja blisko SKM - dojazd do Centrum Warszawy ok. 20 mi...

  • Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego
    1 / 6
    Dom Warszawa gm. Ursus Ursus, Stanisława Leszczyńskiego

    Warszawa

    • 3 033 339 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 18 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom na kameralnym osiedlu, zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia, prywatności mieszkańców i wygodzie, jaką daje spokojna okolica z dobrym dostępem do komu...

  • Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.
    1 / 15
    Dom w pełni wykończony. Kampinos. Cybulice Duże.

    Cybulice

    • 1 624 500 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż i kotłownia/spiżarnia) +...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Orszady

    Warszawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 21 524 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkowy, wolnostojący dom z pięknym, przestrzennym ogrodem położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - w otoczeniu zieleni, ciszy i kameralnej zabudo...