• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
  • Stare Budy Radziejowskie
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(617)
  • We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu morza Cattolica z kompleksem mieszkan

    Warszawa

    • 15 076 950 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 14 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W północnych Włoszech, nad morzem Liguria iw doskonałej lokalizacji panoramicznej, sprzedana jest bardzo dostępna willa z wewnętrznymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi oraz ła...

  • We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si
    1 / 8
    We Włoszech, w pobliżu Rzymu i jeziora Bracciano znajduje si

    Warszawa

    • 5 003 640 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 10 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, pięć minut od jeziora Bracciano i pięćdziesiąt minut od międzynarodowego lotniska rzymskiego lotniska Fiumicino i centrum Rzymu, na sprzedaż luksusowej willi...

  • We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.
    1 / 8
    We Włoszech na południu Salerno jest kompleks turystyczny.

    Warszawa

    • 94 922 117 zł cena
    • 5 760 m2 powierzchnia
    • 16 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, niedaleko Neapolu i niedaleko słynnych zabytków Pompei i Paestum, hotel jest nowoczesnym hotelem, zbudowanym w zabytkowym, funkcjonalnym i przyjaznym budyn...

  • we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio
    1 / 8
    we włoszech umbria duża posiadłość w pobliżu miasta Gubbio

    Warszawa

    • 26 739 840 zł cena
    • 460 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W środkowych Włoszech, w Umbrii, w regionie włoskim bogatszym niż Miasto Sztuki, historii i naturalnych obszarach o wartości środowiska, sprzedał wielki majątek w pobliżu miasta Gu...

  • Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.
    1 / 8
    Na południu Włoch w Puglia kompleks mieszkalny blisko morza.

    Warszawa

    • 5 260 875 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W południowych Włoszech, kilka minut od plaż i sosnowych lasów Morza Adriatyckiego, niedaleko jezior Lesina i Varano, i jednego z najpiękniejszych obszarów turystycznych Puglia, ko...

  • Dom Warszawa Wilanów, Kępa Zawadowska ul. Kwarty

    Warszawa » Wilanów » ul. Kwarty

    • 3 299 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 12 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom/dworek 269 m² na działce 2100 m² - Wilanów, Kępa ZawadowskaWyjątkowy dom o powierzchni 270 m², wybudowany w 2007, położony na przestronnej działce 2100 m² w prestiż...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 2 650 000 zł cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji na Wawrze. Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze, z prostą i symetryczną...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 950 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 9 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej, zamkniętej inwestycji na warszawskim Wawrze.Nieruchomość zaprojektowana w eleganckiej, ponadczasowej architekturze,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak na dużej działce
    1 / 7
    Dom bliźniak na dużej działce

    Kiełpin

    • 1 350 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Budujemy tylko trzy domy w zabudowie bliźniaczej. Klasyczny wygląd i wykonanie z dbałością o szczegóły. Wybraliśmy dwa typy domów. Każdy to 5 lub 6 pokoi. Do tego garaż i miejsce p...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny ul.

    Warszawa

    • 1 850 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przestronny Dom w Międzylesiu - 156 m², Blisko Lasu, BEZ PCC!Oferujemy na sprzedaż 4 segmenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 156 m², położony w spokojnej okolicy Międzylesia....

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW!
    1 / 3
    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ P...

    Warszawa

    • 2 590 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 13 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny Dom na sprzedaż, Warszawa – Wilanów (plac Vogla). BEZ POŚREDNIKÓW! Powierzchnia użytkowa: 196,5 m2. Działka: 226 m2. Rok budowy: 2013 Kameralny segment w prestiżowej loka...

  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • Wynajmę domek 60m2 Warszawa
    1 / 7
    Wynajmę domek 60m2 Warszawa

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Domek na działce o pow. 700m2 w podwórku - 2pokoje kuchnia i łazienka. Piękna cicha okolica w około las... Rembertów okolice basenu Wesolandia. Dojazd do centrum 15min kolejką lub...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 1 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wil...

  • Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw
    1 / 16
    Jesionka gm. Wiskitki - nieduży dom na działce 1083 mkw

    Jesionka

    • 725 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 652 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecamy do sprzedania dom we wsi Jesionka gm. Wiskitki o pow. użytkowej 109 mkw , jednorodzinny, wolnostojący, bez podpiwniczenia, z powierzchnią strychową. Budynek ocieplony (...