• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Łomiankami

(617)
  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Dom Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przestronny dom wolnostojący z ogrodem - 390 m², Białołęka Zielona Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny: Parter: salon z jadalnią i...

  • BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo
    1 / 16
    BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo

    Warszawa

    • 2 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super Lokalizacja! Warszawa Ursynów, Pyry - ul. Żołny, Las, Cisza! • BP Spokojna, willowa okolica (to ta lepsza strona Pyr, strony Lasu / Ursynowa.) Pi...

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Czosnów

    • 750 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łomianki
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wawer, Miedzeszyn ul. Derkaczy

    Warszawa » Wawer » ul. Derkaczy

    • 1 240 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak na sprzedaż ul. Derkaczy , Warszawa (Wawer) Miedzeszyn /Falenica Budowa ruszy na wiosnę 2026. Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego segmentu w kameralnej in...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom na kształtnej działce z altaną i dużym ogrodem

    Święcice » ul. Kopytowska

    • 1 899 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Święcicach. Położony na kształtnej działce, z komfortowym podjazdem, wolnostojącym trzystanowiskowym garażem, altaną oraz du...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Funkcjonalny segment w kameralnej zabudowie

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 390 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 8 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu usytuowanego na kameralnym osiedlu wśród domów jednorodzinnych.Nieruchomość położona jest blisko cen...

  • Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia
    1 / 11
    Imprezy kawalerskie Zalew Zegrzyński pokoje do wynajecia

    Rynia

    • 50 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    miejsce na imprezę kawalerska urodzinowa panieńskie itp. klimat nad Zalewem Zegrzyńskim sala myśliwska ognisko rożen ogród blisko sklep las woda żaglówki kajaki kontakt [tel]

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa
    Segment_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30 min W-wa

    Nowy Dwór Mazowiecki

    • 699 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w Michałowicach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz hali magazynowo - biurowej. Budynek I - powierzchnia 165m2 parterowy, zbudowany w 199...

  • Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 11 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu dom na Osiedlu Kampinos w Lipkowie. Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna...

  • Piękny dom w stylu francuskim

    Płochocin

    • 2 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu francuskim dwu poziomowy o powierzchni 220 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1550 m2. Parter to korytarz - wejście, gabinet 21 m2, salon z jadalnią i otwa...

  • Duży dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny

    Michałowice

    • 1 480 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej dzielnicy willowej pół bliźniaka /500 m2/. Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Na parterze salon 32 m2, dwie sypialnie po 18 m2, kuchnia i łazienka. Na pierwszy...

  • Dom Blizne jasińskiego

    Blizne Jasińskiego

    • 2 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół trzech budynków mieszkalno - gospodarczych. Posadowionych na działce ponad 1200m2( cena ziemi na tym terenie to min. 900pln/1m2). Absolutna okazja cenowa! Reszta informacj...

  • Ekskluzywny dom z basenem w pięknym ogrodzie.

    Michałowice » ul. Kościuszki

    • 3 000 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący o oryginalnej architekturze posadowiony w pięknym ogrodzie. Posesja jest usytuowana w bocznej cichej ulicy. W sąsiedztwie wille i domy jednorodzinne. Dom składa s...

  • Posiadłość na działce 2600 m2 w Warszawie

    Warszawa » Ursus

    • 4 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania posiadłość na działce 2600 m2 w Ursusie. W jej skład wchodzą 2 domy: Pierwszy o powierzchni 220 m2 z roku 2003 i drugi o powierzchni 150 m2 z roku 1937 po kapitalny...