Witaj w domu
mamy dla Ciebie ponad 57 042 ogłoszeń nieruchomości
Szukaj
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
W pełni darmowy serwis ofert nieruchomości: bez opłat, bez prowizji, bez limitu Dodaj swoje ogłoszenie

Nowo dodane ogłoszenia

  • Mieszkanie, Biuro lub Kancelaria w kamienicy ul. Tamka 5

    Warszawa

    • 1 690 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! MIESZKANIE, BIURO LUB KANCELARIA W KAMIENICY UL. TAMKA 5 – NEGOCJUJ CENĘ Sprzedam prawdziwą perlę wśród w...

  • 4-pok.po Gen. Remoncie, Bliska Wola-Centrum, METRO

    Warszawa

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam piękne , rozkładowe 4 – pokojowe mieszkanie położone na parterze czteropiętrowego budynku ( ul....

  • Nowoczesne,z dobrym dojazdem i bez remontu .

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 400 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 19 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przy tej ofercie Kupujący nie płaci prowizji Osoba prowadząca Rafał [tel] Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m², położone w nowoczesnym apartamentowc...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Dzielna

    Warszawa » Wola » ul. Dzielna

    • 6 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na warszawskiej Woli. Lokal wyróżnia się wys...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI DO BIURA! MIESZKANIE WOLNE OD 1 MARCA OKAZJA! Nowa oferta wynajmu mieszkania własnościowego w nowoczesnym budownictwie z miejscem postojom w garażu...

  • 0% - Radzymin, 3 i 4 etap inwestycji

    Radzymin » ul. Wołomińska

    • 631 845 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pise...

Przeglądaj nieruchomości wg kategorii

Kazo to oferty nieruchomości około 21 365 mieszkań, 11 787 domów, 15 429 działek, 8 461 biur i innych powierzchni komercyjnych, to ponad 57 042 Ofert nieruchomości

Dla biur nieruchomości

Automatyczny eksport ogłoszeń

Umożliwiamy automatyczny eksport ofert z najpopularniejszych programów takich jak: Asari, IMO, Galactica Virgo, EstiCRM i wiele innych, zainteresowany ?

  • bez opłat
  • bez prowizji
  • bez limitu

Skontaktuj się z nami aby utworzyć konto:

Wypełnij formularz

Darmowy serwis nieruchomości

Szukasz mieszkania, domu, działki lub lokalu użytkowego ? Chciałbyś znaleźć nowego najemcę, wynająć nieruchomość lub kupić mieszkanie ? Znajdź odpowiednie ofertę na rynku nieruchomości razem z serwisem Kazo.pl. Posiadamy jedną z największych baz nieruchomości, począwszy od mieszkań na sprzedaż i wynajem, przez domy jednorodzinne, bliźniaki, grunty i działki uzbrojone po lokale i biura na sprzedaż i do wynajęcia. Spełnij swoje marzenia o nowym mieszkaniu szybko i łatwo z pomocą Kazo.pl. Jesteś agentem, pośrednikiem lub biurem nieruchomości ? Świetnie trafiłeś, Kazo jest darmowym serwisem nieruchomości, za darmo możesz dodawać ogłoszenia, jak również eksportować je z takich programów jak IMO, Galactica Virgo, Asari, EstiCRM i wiele innych. Skorzystaj z możliwości jakie daje Kazo.pl i przetestuj naszą ofertę całkowicie za darmo.