• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 965)
  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Szamocka

    Warszawa » Żoliborz » ul. Szamocka

    • 2 108 € cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 155 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Żoliborzu, w okolicy ul. Szamockiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 184 € cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowany lokal biurowy o pow. 74 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiej poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Puławska

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 6 224 € cena
    • 389 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 389 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 1 024 € cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia moduł biurowy o pow.53,90 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 9 488 € cena
    • 499 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.499,40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 22 460 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu/cesji: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1123 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Białowiejska

    Warszawa » Wola » ul. Białowiejska

    • 7 500 € cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.600 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Białowiejskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 10 638 € cena
    • 559 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: atrakcyjny lokal biurowy o pow. 559,90 m2 na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym w samym Centrum Warszawy, w okolicach ul. Chałubińskiego. poleca Agencj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 438 € cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow.23,10 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w okolicach dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 3 956 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Dickensa

    Warszawa » Ochota » ul. Dickensa

    • 2 967 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agen...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 10 640 zł cena
    • 332 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 151 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Waryńskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Waryńskiego

    • 1 260 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 16 250 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 3 031 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 3 250 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 171 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Propert...