• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 984)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 11 797 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak
    Mieszkanie Warszawa gm. Wola Wola, Batalionu Ak "Zośka"

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka zlokalizowana przy ul. Batalionu AK Zośka 7 na warszawskiej Woli. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, ceniących komfort,...

  • Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie
    Trzypokojowe mieszkanie po remoncie na Bemowie

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 12 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z dużą oddzielna kuchnią i miejscem na jadalnię, łazienką z wanną oraz oddzielną toaletą. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem czteropokojow...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 47 867 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow.1415 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Łopuszańska

    Warszawa

    • 2 080 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,20 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 29 820 zł cena
    • 578 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.578 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 43 850 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.850 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 11 628 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 220 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 18 550 zł cena
    • 283 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 283,08 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, polec...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 42 818 zł cena
    • 830 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.830 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 4 604 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.77,84 m2 na 4 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

Warszawa

    • 19 290 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 365 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 10 085 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 164,50 m2 na 6 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 12 622 zł cena
    • 506 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.506 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

Warszawa

    • 21 510 zł cena
    • 407 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 407 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Komputerowa
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Komputerowa

    Warszawa

    • 35 773 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 705 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Komputerowej i Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, al. Krakowska

    Warszawa

    • 6 051 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.102,25 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Mineralna

    Warszawa

    • 28 424 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.551 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 26 927 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 410,85 m2 na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, polec...

Warszawa

    • 10 047 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.216m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja N...