• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 984)
  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Konstruktorska

    Warszawa

    • 27 211 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal usługowo-biurowy o pow.390 m2 na parterze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej poleca Agencja...

  • Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu
    Lokal użytkowy Warszawa Mokotów, Postępu

    Warszawa

    • 30 255 zł cena
    • 461 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 461,63 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu i niedaleko od Galerii Mokotów, polec...

  • Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej
    Lokal użytkowy Warszawa Włochy, Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa

    • 45 051 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 1522 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka
    Lokal użytkowy Warszawa Targówek, Janowiecka

    Warszawa

    • 99 811 zł cena
    • 3 372 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow. 3372 m2 w hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Janowieckiej poleca Property Office (tel. [tel], mail: @ --------------...

  • Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż
    1 / 12
    Do wynajęcia luksusowe 65m2 Wilanów taras garaż

    Warszawa

    • 6 160 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 piętro

    Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4B Do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy...

  • Ekskluzywny Apartament na Wynajem  ul. Domaniewska
    1 / 13
    Ekskluzywny Apartament na Wynajem ul. Domaniewska

    Warszawa

    • 6 900 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem Apartamentu w Prestizowej Inwestycji Matexi – Warszawa, ul. Domaniewska 24 Oferuję na wynajem nowoczesny apartament o powierzchni 54 m² w prestiżowej inwestycji Matexi, zl...

  • Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w gar...

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 774 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne i słoneczne mieszkanie (pd-zach) na sprzedaż znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to...

  • Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje 53 m kw + miejsce postojowe w ga...

    Warszawa

    • 2 850 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    To przestronne narożne słoneczne mieszkanie na wynajem znajduje się na 5. piętrze bloku z 2004 roku. Ma 53 m² i jest w dobrym stanie do zamieszkania. Podłogi to drewniany parkiet j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław

    Warszawa » Praga-Południe

    • 3 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe o pow.56m2, na nowoczesnym osiedlu Adria. Osiedle jest ogrodzone i strzeżone 24h. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Składa się z: - 2 pokoi, -...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 10 683 € cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.717 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel] , mail:...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 4 891 € cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.362,36 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 5 599 € cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414,76 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nier...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Gocław ul. Floriana Znaniecki...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Znanieckiego

    • 1 490 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 10 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przestronne mieszkanie 141,6 m² z możliwością podziału na kilka lokali | GocławNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m² położona na warszawskim Gocławiu. Lokal dzi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 25 493 € cena
    • 1 711 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1711 m2 na 4 piętrze w biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 12 522 € cena
    • 417 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.417,41 m2 na 29 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 020 € cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.941 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel] , mail:...