• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 975)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 2 240 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 1-2 osób na warszawskiej Ochocie, na 13 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 32 940 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 308 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 900 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 6 080 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 240 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 6 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 2 231 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 27,89 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. rondo Organizacji Narodów Zjednocz...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

    • 1 900 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 272 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1 osoby na 2 piętrze nowoczesnego biurowca, w okolicach Ronda ONZ, w centrum Warszawy. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Bielany ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 1 092 € cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 6 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.182 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na terenie kompleksu na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. i Wólki Węglowej, poleca Agenc...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 729 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskim Mokotowie, w budynku biurowym w okolicach ul. Sobieskiego , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 3 300 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na 4 piętrze eleganckiego biurowca, w okolicach ul. Tamka na warszawskim Powiślu. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 957 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 53 650 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane 37-osobowe biuro, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 1 169 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 14,62 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie ( okolice Al. Wilanowskiej). *** BRAK PROWIZJI *** Opis lokal...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 719 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 13 piętrze biurowca w okolicach ul. Szczęśliwickiej, na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 1 039 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 9-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...