• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 975)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 150 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Księcia Janusza

    Warszawa » Wola » ul. Janusza

    • 10 822 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,28 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza, poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 967 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.28 m2 na niskim pa...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 967 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokalizacja | po remoncie | parking | 3 pokoje

    Warszawa » Bielany » ul. Bogusławskiego

    • 939 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem – Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o pow...

  • Lokal Warszawa Wilanów ul. Nałęczowska

    Warszawa » Wilanów » ul. Nałęczowska

    • 2 989 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu ------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze...

  • Wynajmę lokal na manicure, rzęsy, itp
    1 / 8
    Wynajmę lokal na manicure, rzęsy, itp

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DorDom Nieruchomości zaprasza do wynajęcia lokalu 33m2 w pobliżu Metra Ratusz Arsenał . Lokal premium znajduje się w pięknej kamienicy na terenie salonu szkoleniowego znanej firmy...

  • Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!
    Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem – gotowe do zamieszkania!

    Warszawa

    • 640 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Polska

    Warszawa

    • 3 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bardzo przyjemne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone na Mokotowie. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie, a jednocześnie mieć sw...

  • ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅
    1 / 16
    ✅Ładne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy✅

    Warszawa

    • 1 590 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 14 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Praga-Północ, ul. Ratuszowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 111,85 m², położone na 1. piętrze w kameralnej, 3-piętr...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina
    Mieszkanie Warszawa Włochy, Flisa Marcina

    Warszawa

    • 4 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta biura nieruchomości IMMOPOLSKA (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe usytuowane na 3. piętrze w apartamentowcu przy ul. Flisa na Włochach. Centralnym...

  • Na wynajem mieszkanie na Gocławiu
    1 / 16
    Na wynajem mieszkanie na Gocławiu

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 59 m², położone przy ul. Witwickiego na warszawskim Gocławiu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia – idealny dla osób, które...

  • Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta
    1 / 16
    Okazja! Luksusowy apartament w centrum miasta

    Warszawa

    • 2 290 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 28 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m², położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To...

  • Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia
    Widne, dwustronne, umeblowane 2-pokoje, oddzielna kuchnia

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę bezpośrednio dwustronne, świetnie skomunikowane, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - ul. Gołuchowska (najem okazjonalny). Mieszkanie 46 m2 znajduje się w doskonałym...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Ursynów Ursynów,

    Warszawa

    • 849 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OSIEDLE SAKURA | 2 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM | KLIMATYZACJA | GOTOWE DO WEJŚCIA Szukasz nowoczesnego mieszkania, w którym po prostu rozpakujesz walizki i zaczniesz żyć, nie martwiąc...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek
    Mieszkanie Warszawa Targówek

    Warszawa

    • 1 110 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 17 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia
    Mieszkanie Warszawa gm. Żoliborz, Aleja Prymasa Tysiąclecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze budynku przy Al. Prymasa Tysiąclecia, na wysokości ul. Kasprzaka. Lokal idealnie spraw...

  • 3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły
    1 / 15
    3 pokoje | Taras | Osiedle zamknięte| blisko Wisły

    Warszawa

    • 1 295 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 19 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne 3 pokoje z dużym tarasem | 66,48 m² | okolice Portu Siekierki | kameralne osiedle Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 66,48 m², położone...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 484 € cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.236 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 4 465 € cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.235 m2 na 10 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...