• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 975)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 629 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 615 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,38 m2 na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Grenadierów
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Grena...

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego na Pradze-Południe. Lokal położony jest przy ul. Grenadierów, z witrynami od frontu oraz dwo...

  • 4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023
    1 / 15
    4 pokoje I nowoczesne osiedle 2023

    Warszawa

    • 799 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 12 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj tam, gdzie codzienność naprawdę zwalnia… | 4 pokoje | Rembertów | Las za oknem | Nowe osiedle 2023  Układ mieszkania o powierzchni 62,64 mkw: • salon z kuchnią ponad 2...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wysockiego Piotra

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia n...

  • Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż
    Apartamentowiec Perkuna| 3pok |Loggia |Garaż

    Warszawa

    • 845 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 17 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowa i rzadko pojawiająca się na rynku oferta wyremontowanego apartamentu z loggią, położonego w sercu zielonego Gocławia. Agencje proszę o kontakt tylko z klientem, od które...

  • Panorama widokowa , prestiżowy obiekt
    1 / 8
    Panorama widokowa , prestiżowy obiekt

    Warszawa

    • 17 145 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Biuro do wynajęcia o pow. 180 m 2 w rozpoznawalnym i prestiżowym obiekcie . .Na terenie kompleksu handlowo...

  • Wynajme, wydzierżawię działkę Warszawa-Włochy
    Wynajme, wydzierżawię działkę Warszawa-Włochy

    Warszawa

    • 1 846 400 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 1 053 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Wydzierżawię Działkę nr. 11/3 Powierzchnia 1754 m2 TERYT 146517_8 Obręb 0618 województwo mazowieckie Powiat Warszawa Gmina Warszawa Włochy Działka idealnie nadaje się pod parking l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pok, taras, garaż
    2 pok, taras, garaż

    Warszawa

    • 739 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ***** REZERWACJA***** Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do ka...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Ostrzycka

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone w dzielnicy Praga-Południa, Gocław. Mieszkanie znajduje się tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych or...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Libijska

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,2 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w apartamentowcu z ochroną całodobową, na zielonym osiedlu Saska Kępa, przy ulicy Libijskiej....

  • 2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!
    1 / 8
    2 oddzielne pokoje po całkowitym remoncie!

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowe, klimatyczne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji – przy Al. Solidarności na Woli. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nie było...

  • Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1
    1 / 9
    Designerska mikro kawalerka po remoncie- Dzielna 1

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia klimatyczna, świeżo wyremontowana mikro kawalerka o powierzchni 18 m², położona przy ul. Dzielnej 1 na warszawskim Muranowie (Śródmieście). -Nieruchomoś...

  • Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okolica.
    Warszawa/Dolina Służewiecka/Komfortowy dom 340m2. Kameralna okoli...

    Warszawa

    • 2 959 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 10 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w doskonałej lokalizacji na pograniczu Mokotowa z Ursynowem przy ul. Chłapowskiego. Dom o pow. całkowitej 340m2 znajdu...

  • Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica
    Super 2 pokoje, garaż i komórka, spokojna okolica

    Warszawa

    • 3 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w zadbanym apartamentowcu z 2018 roku z windą do poziomu garaży. Dwupokojowe widne i słoneczne Lokal całkowicie umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD ( pralka, lodówka z...

  • Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!
    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze!

    Warszawa

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze. Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze k...

  • Z dużym tarasem
    1 / 10
    Z dużym tarasem

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na wynajem jasne i ciche mieszkanie z dużym balkonem (14 m2) usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie. W przedpokoju znajdują się pojemne szafy przesuwn...

  • Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem
    Kawalerka na Ursusie z dużym balkonem

    Warszawa

    • 599 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m², usytuowane na 6. piętrze w zadbanym budynku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Nieruchomość przeszł...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, al. Jana Pawła II

    Warszawa

    • 4 700 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 97,1 m2 w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Lokalizacja w centralnej części stolicy - bliska odległość zarówno Ronda "Radosława", jak i...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga,-Południe, Francuska

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Z przyjemnością prezentuję niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskiej Saskiej Kępie, tuż przy Stadionie Narodowym, ul. Francuska 49, blok zarządzany przez SBM Prac...