• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pogroszew-Kolonia

(1)
  • NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +strych
    NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +...

    Pogroszew-Kolonia

    • 1 449 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! NOWA NIŻSZA CENA! Krótko: Nowoczesny dom bliźniaczy 180 m² + 80 m² poddasza w Pogroszewie Kolonii, na działce 501 m², w cichej i zielonej okolicy z pięknym, niezabudowanym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Segment dla rodziny
    1 / 4
    Segment dla rodziny

    Kaputy

    • 1 184 472 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zaborów

    • 1 135 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 11 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rolną.

    Zaborów

    • 49 500 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 0,98 ha.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Dojazd drogą polną ok...

  • Działka Michałówek

    Michałówek

    • 399 000 zł cena
    • 10 700 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bow...

  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 3 590 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 795 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PPIG z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej pod budownictwo wielorodzinne lub usługowe Szukasz idealnej lokalizacji pod inwestycję bud...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...

  • Działka inwestycyjna w dogodnej lokalizacji

    Koprki » ul. Poznańska

    • 4 200 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji, w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, przy jednej z głównych ulic o powierzchni około 8400 m2 z wjazdem bezpośrednio z głównej drogi.Pr...

  • Działka 6450 m2 z domem i halą.

    Ołtarzew

    • 2 500 000 zł cena
    • 6 433 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka 6 433 mkw., 3 km od autostrady A2 Ożarów Mazowiecki obok Warszawa (pierwszy bezpłatny wjazd na obwodnicę Warszawy, węzeł Pruszków, zjazd na Borzęcin- droga 71...

  • Piękny dom w stylu francuskim

    Płochocin

    • 2 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 11 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu francuskim dwu poziomowy o powierzchni 220 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1550 m2. Parter to korytarz - wejście, gabinet 21 m2, salon z jadalnią i otwa...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 694 000 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 388 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka Wiktorów ul. Leśna

    Wiktorów » ul. Leśna

    • 834 000 zł cena
    • 1 668 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, częściowo zalesioną o powierzchni 1 668 mkw. znajdującą się w Wiktorowie, w gminie Leszno.Najważniejsze atuty:- Prestiżowa, willowa okolica -...

  • Działka 7815m2 MN Wyględy
    Działka 7815m2 MN Wyględy

    Wyględy

    • 2 660 000 zł cena
    • 7 815 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 7815 m², położone w jednej z najdynamiczniej rozwijających się lokalizacji w regionie - Wyględy, gm. Leszno...

  • Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .
    1 / 5
    Działka budowlana Wiktorów gm. Leszno, .

    Wiktorów

    • 550 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż położona w Wiktorowie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, piękna zielona okolica, w pobliżu domy jednorodzinne wolnostojące. Działka o powierzchni 1598...

  • Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka 4,6ha gmina Ożarów Mazowiecki

    Gołaszew

    • 3 220 000 zł cena
    • 46 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta sprzedaży - grunt rolny 4,6 ha Przedmiotem sprzedaży jest grunt rolny o powierzchni 4,6 ha, stanowiący atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze rolnictwa. Działka ma k...

  • Działka 4000m2 pod MN Wyględy
    1 / 3
    Działka 4000m2 pod MN Wyględy

    Wyględy

    • 1 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI 4000 m² Wyględy, gmina Leszno - idealna dla inwestorów, deweloperów i osób prywatnych! Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o powierzchni 4000 m²,...

  • ⭐⭐⭐⭐ Pod INWESTYCJĘ, 8369 m2, pod Kampinosem ⭐⭐⭐⭐

    Wyględy

    • 2 761 770 zł cena
    • 8 369 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania atrakcyjny teren składający się z 6 wydzielonych działek budowlanych o łącznej powierzchni 7006 m2 oraz wydzielonej drogi wewnętrznej, 1363 m2.Poszczególne działki ma...

  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • Działka 1195m2 w pobliżu Puszczy Kampinoskiej !

    Zaborów » ul. Środkowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej usytuowani...

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2, w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w więks...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Wyględy, Gmina Leszno - 30 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. Miejscowość...

  • Działka rolna- Zaborów- Brzesko-Małopolska

    Zaborów

    • 15 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 27 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 20mx135m...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka 1347m2, WYGLĘDY, Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 444 510 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    ⭐⭐⭐⭐⭐ SUPER - budowlana 1000m2 Pod Kampinosem

    Wyględy

    • 409 500 zł cena
    • 1 241 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wynajmę lokal 30 m
    Wynajmę lokal 30 m

    Wyględy

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal 30 m z oddzielnym wejściem. 2 pomieszczenia 18 i 12 M2. Możliwosc zmian adaptacyjnych pod wymagania najemcy także gastronomia. Cena plus VAT. Cena do negocjacji.

  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...