• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Otwock
  • Legionowo +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ząbkami

(6 997)
  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Sulejówek

    Sulejówek

    • 8 500 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA NA MAGAZYN !! Hala magazynowa o powierzchni 310 m,na zamkniętym terenie. Wymiary: - szerokość ponad 11m , - wysokość 3.30 . Powierzchnia magazynowa bez ograniczeń...

  • Apartament w Śródmieściu gabinet do pracy zdalnej Westfield Arkad...

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament zlokalizowany blisko metra w bardzo luksusowym kompleksie Babka Tower w dzielnicy Śródmieście, przy Al. Jana Pawła II. Położony nieopodal Starego Miasta oraz w bezpośre...

  • Dwa osobne, nieprzechodnie pokoje, balkon, szybki dojazd do centr...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Herbu Oksza, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Warszawy - Ursus. Na pograniczu trzech dzielnic: Ursusa, Bemowa i Włoch....

  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 40 756 zł cena
    • 574 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 574,04 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 1 471 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 9 418 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLN/m2 ------------------------------------------------------------ Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 416 € cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Ostrobramska

    • 2 540 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,10 m2 na 5 piętrze, w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Ostrobramskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Madalińskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Madalińskiego

    • 2 174 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,52 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulicy Madalińskiego, poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 25 192 zł cena
    • 536 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 536 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 2 299 € cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 121 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Białołęka ul. Annopol

    Warszawa » Białołęka » ul. Annopol

    • 1 550 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol. poleca Agencja Ni...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 11 458 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Bankowy

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 19,47 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 627 € cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 4 529 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 3 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Ursus » al. Jerozolimskie

    • 2 400 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomoś...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Zamieniecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zamieniecka

    • 15 847 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 218 m2 w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Zamienieckiej, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 8 132 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...