• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wieliczka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks. Kazimierza Figlewicza
    1 / 14
    Działka budowlana Kraków Wzgórza Krzesławickie, Łuczanowice, ks....

    Kraków

    • 298 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana - Kraków, Nowa Huta, Łuczanowice, ul. ks. Kazimierza Figlewicza Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1002 m² , położona na obrzeżach Krakowa, w s...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Józefa Szujskiego

    Kraków

    • 4 200 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Tea...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Kazimierza Wielkiego

    Kraków

    • 429 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 22 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | Mała kawalerka w centrum Krakowa, ul. Kazimierza Wielkiego, fantastyczna lokalizacja i wspaniała komunikacja. Oferta tylko u nas w Biurze. Mieszkanie składa się z 19,15...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 173 827 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 24 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja na krakowskim Zwierzyńcu obejmująca 8 dwupoziomowych apartamentów, łącząca funkcjonalne rozwiązania ze spokojnym otoczeniem oraz dogodnym dostępem do centrum...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 127 948 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 24 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Pleszowska

    Kraków

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 / 1 Rodzaj nieruchomości: Mies...

  • Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Zabłocie, Na Dołach

    Kraków

    • 1 790 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 14 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, Podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA
    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA

    Kraków

    • 11 440 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL PARTEROWY 104 M2 | OGRÓDEK | DUŻA WITRYNA W tej inwestycji dostępne lokale także inne lokale parterowe z witryną o powierzchniach: 75, 94, 104, 145 mkw. Lokal o powierzchni...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500
    1 / 6
    Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500

    Kokotów

    • 1 495 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Promocja cenowa! Przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m², położony na działce 570 m², w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dost...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 465 291 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 17 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Kazimierz ul. Paulińska

    Kraków » ul. Paulińska

    • 1 395 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 17 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Paulińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Dom Kraków Swoszowice

    Kraków » Swoszowice

    • 8 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 160 m², położony w zielonych i spokojnych Swoszowicach w okolicach ul. Krzyżańskiego . Dom jest w pełni umeblowa...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Bonarka, Makowa

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    | PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolno...

  • Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53
    1 / 8
    Prywatnie - 3 Pokoje do remontu - Złotego Wieku 53

    Kraków

    • 544 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie do remontu na os. Złotego Wieku 53 Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój – w sumie 47,7 m2 mieszkanie. Do tego piwnica – 1,6 m2. Całość...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej
    1 / 4
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Podgórze Dębniki, Zofii Nałkowskiej

    Kraków

    • 609 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnym, dwulokalowym domu jednorodzinnym w zabudowie szeregowej. Mi...

  • Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna
    1 / 16
    Dwa pokoje, osobna kuchnia, Kazimierz, ul. Starowiślna

    Kraków

    • 1 186 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Starowiślnej – w klimatycznej części Krakowa, w samym sercu Kazimierza, na styku z historyczny...

  • Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze
    1 / 10
    Daliowa 2, kawalerka z balkonem, 33 m², Podgórze

    Kraków

    • 1 650 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-04-01 Do wynajęcia komfortowa kawalerka z balkonem i osobną kuchnią, zlokalizowana przy ul. Daliowej 2 w dzielnicy Podgórze. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice Małe, Kaspra Żelechowskieg...

    Kraków

    • 780 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Wyjątkowa oferta dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem zlokalizowanego w centrum miasta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze kameraln...

  • Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Skawina, Żwirowa

    Skawina

    • 650 000 zł cena
    • 3 473 m2 powierzchnia
    • 188 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje na sprzedaż nieruchomość p...