• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wola Wadowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie 55 m² z balkonem | Garaż | Komórka lokatorska Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym (wyposażonym w lodów...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 680 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL:  - dostępne różne metraże: ok 30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + VAT, - przestronne pomi...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Przybyszewskiego

    Kraków

    • 3 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Nowe budownictwo, nowoczesny apartament, 2 pokoje, przestronny balkon, Krowodrza, ulica Przybyszewskiego, miejsce w garażu oraz box lokatorski. Zapraszam na prezent...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Bronowice, Piaskowa

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 15 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL składa się z jednego pomieszczenia z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju oraz z pomieszczenia sanitarnego z prysznicem i toaleta- przystosowana dla niepełnosprawnych....

  • Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice
    1 / 7
    Działka budowlana Książniczki gm. Michałowice

    Książniczki

    • 578 000 zł cena
    • 2 153 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek w Książniczkach o łącznej powierzchni 21,53 arów. Nieruchomości gruntowe określone w Miejscowym Plan...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Prądnik Biały,

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL: - dostępne różne metraże: ok 13,  30, 40, 50 i 70 m2. (1, 2, 3 pokojowe) na różnych piętrach- w zależności od dostępności. - czynsz podstawowy 50 zł/m2 + VAT, - umowa na cza...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, ks. Józefa Meiera

    Kraków

    • 570 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    | 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera | Górka Narodowa / Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,
    1 / 9
    Dom Kraków gm. Kraków-Podgórze Swoszowice,

    Kraków

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 469 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 16 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Piasta Kołodzieja. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie miesz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Mistrzejowice ul. Piasta Koło...

    Kraków » Nowa Huta » ul. Piasta Kołodzieja

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Stare Miasto rynek pierwotn...

    Kraków » Stare Miasto » ul. Szlak

    • 715 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 23 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Szlak. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Starowiślna

    Kraków

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    STARE MIASTO nieopodal Rynku Głównego i centrum dzielnicy Kazimierz W budynku z windą, z wyposażeniem po generalnym remoncie ( instalacje elektryczne i hydrauliczne wymienione na n...

  • Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe
    1 / 6
    Grunt Inwestycyjny Usługi- Stacje benzynowe

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 10 600 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka o numerze 143, przystosowana pod zabudowę usługową w tym stację benzynową. Powierzchnia nieruchomości wynosi 10.600 m2 (1,06 ha), co stwarza szeroki...

  • Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego
    1 / 15
    Dom Kraków Podgórze, Opatkowice, Ważewskiego

    Kraków

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OPATKOWICE, WOLNOSTOJĄCY DOM NA KAMERALNYM, MAŁYM OSIEDLU!! Spokojna okolica, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura. Dogodny dojazd do centrum Krakowa, w pobliżu...

  • 3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A
    1 / 10
    3 pokoje, nowe , ładne, ul. Vetulaniego 5A

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia od 01.04 Nowe Ładne Ciepłe Oszczędne Jasne i słoneczne +48 [tel] Lub [tel] poprzez what's up

  • Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka
    1 / 16
    Do Wynajęcia Kawalerka 17m2 blisko Bonarka ul.Sucha, zmywarka

    Kraków

    • 1 720 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam, dla 1os lub 2osób do wynajęcia kawalerka 17m2 w Krakowie IXdzielnica Podgórze Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Sucha. Do tramwajów 8min pieszo, do autobusów mpk 4min pieszo, do...

  • Dom Krzywaczka gm. Sułkowice
    1 / 8
    Dom Krzywaczka gm. Sułkowice

    Krzywaczka

    • 999 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o po...

  • Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s
    1 / 10
    Duży nowoczesny Pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s

    Kraków

    • 1 770 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Duży nowoczesny, samodzielny pokój 18 m2 z balkonem Ul. Wielicka ok MC s w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 45 m2.. Blok, miłe osiedle, duży wewnetrzny ogródek. Jeden mniejs...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Prądnik Czerwony, płk. pil. Stefana Łaszkiewicz...

    Kraków

    • 2 599 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Już Dostępne! Mieszkanie zostanie gruntownie odmalowane. Przedstawiamy przytulne mieszkanie w Mogilska Tower. Ulica Stefana Łaszkiewicza 4 Sam budynek mieści się za Lidlem, na wy...