• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wieliczką

(2 932)
  • Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazimierz
    1 / 16
    Starowiślna, 51 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, do sprzedania, Kazi...

    Kraków

    • 1 186 800 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 23 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Krakowie przy ul. Starowiślnej, na Kazimierzu. Okolica jest doskonale skomun...

  • Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów
    1 / 11
    Działka budowlana Bilczyce gm. Gdów

    Bilczyce

    • 220 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szeroka działka budowlana przy drodze w Bilczycach ul. Gaj gmina Gdów. Lekko nachylona na południe. Oferta atrakcyjna ponieważ : 1) Może być twoją lokatą 2) Można postawić dom n...

  • Lokal biurowo-usługowy I piętro Kościuszki, Salwator 24metry
    1 / 6
    Lokal biurowo-usługowy I piętro Kościuszki, Salwator 24metry

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal - biurowy przy ul. Kościuszki – Salwator 24 metrów Oferujemy jako właściciel do wynajęcia lokal biurowo-usługowy, znajdujący się na pierwszym piętrze budynku biurowego przy...

  • Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka
    1 / 15
    Dom Kraków Dębniki, Dębniki Stare, Szwedzka

    Kraków

    • 2 980 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 14 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka | 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najba...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Prandoty

    Kraków

    • 995 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 21 631 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu u...

  • Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokietka
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Władysława Łokiet...

    Kraków

    • 640 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    | Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie, które znakomicie wykorzystuje każdy metr przestrzeni. Dwupokojowe 38,8m 2 z oddzielną kuchnią oraz piwnicą w cenie blisko centr...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 6
    Mieszkanie na sprzedaż

    Kraków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Piękne mieszkanie,49 m kw. Usytuowane na 15 piętrze, bloku z lat 90. Okna na południe i zachód. Mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone, z widokiem na całe miasto, przy ładnej pod...

  • Mieszkanie Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zdunów

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zdunów

    • 619 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow. Na sprzedaż miesz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów
    1 / 10
    Pokój z balkonem do wynajęcia- Osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój z balkonem do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów, Drożdżowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Bieżanów, Drożdżowa

    Kraków

    • 24 552 zł cena
    • 744 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Idealne miejsce dla swojego biznesu w południowej części Krakowa? Mamy do zaoferowania wielofunkcyjny obiekt, który łączy w sobie przestrzeń składową z komfortowym zapleczem biur...

  • Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły
    1 / 10
    Biura do wynajęcia Ofiar Dąbia blisko Wisły

    Kraków

    • 13 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia biura ok 300 m na samodzielnym 1 p. Spokojna okolica, obok Biedronka, parking, heliport, 100 m do Wisły. 13.500 zł netto Tel. [tel] Ogłoszenie dodane do wielu portal...

  • Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów
    1 / 8
    Pokój do wynajęcia - osiedle Kombatantów

    Kraków

    • 1 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Pokój do wynajęcia. Niezależny, zamykany pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na osiedlu Kombatantów. - Dobrze skomunikowane, zielona okolica. - 3 piętro w bloku, 2 windy - Mieszkanie...

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem
    1 / 16
    Mieszkanie w domu jednorodzinnym z garażem

    Kraków

    • 1 300 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-pokojowe 54m2 znajdujące się na 1 piętrze w domu dwu lokalowym z podziałem poziomym.Do oferowanego lokalu należą dwa poziomy-suteryny i pierwsze piętro. Łączna powierz...

  • GOTOWY DOM PREMIUM
    1 / 15
    GOTOWY DOM PREMIUM

    Mogilany

    • 1 299 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM o podwyższonym standardzie budowy. Gotowy do odbioru, również z możliwością wykończenia pod klucz na życzenie jako opcja dodatkowa. Miejsce zostało starannie dobrane. Z salonu...

  • Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce
    1 / 14
    Działka budowlana Stadniki 20 ar, gm. Dobczyce

    Stadniki

    • 180 000 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA | 2013 m² MPZP – 5MNU | ZABUDOWA JEDNORODZINNA + USŁUGI STADNIKI | GM. DOBCZYCE SPOKOJNA OKOLICA | ŚWIETNA KOMUNIKACJA Na sprzedaż działka budowlana o powierzchn...

  • 4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking
    1 / 12
    4-pokojowy nowoczesny apartament w sercu Kazimierza + parking

    Kraków

    • 1 599 999 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 21 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    ENGLISH VERSION BELOW 75m2 zostało podzielone na 3 pokoje, 2 łazienki, duży salon z kuchnią, przedpokój i loggię - jest wykończone w nowoczesnym, bardzo przytulnym stylu. 7 minut...

  • Lokal parterowy w biurowcu | 124 m2
    1 / 8
    Lokal parterowy w biurowcu | 124 m2

    Kraków

    • 7 069 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal handlowo-usługowy lub biurowy przy Rondzie Ofiar Katynia | 124 m2 English version below Do wynajęcia komfortowy, przestronny lokal handlowo-usługowy/biurowy położony na p...

  • Działka budowlana Zasań gm. Myślenice
    1 / 7
    Działka budowlana Zasań gm. Myślenice

    Zasań

    • 220 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż oferujemy kształtną działkę budowlano-rolną o powierzchni 22 arów, położoną w atrakcyjnej i spokojnej części miejscowości Zasań w gminie Myślenice. Z całkowitej...

  • LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 | PARTER
    1 / 9
    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 | PARTER

    Kraków

    • 11 730 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL HANDLOWO USŁUGOWY 138 M2 Lokal parterowy o powierzchni 130 mkw usytuowany w okolicach ulicy Zakopiańskiej, nieopodal Parku Handlowego "Zakopianka", MAKRO Cash$Carry, Merkury...