• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Dom Ruda

    Ruda

    • 469 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 3 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM POŁOŻONY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI - 3 KM OD BUDOWANEGO WJAZDU NA S8 NA DZIAŁCE MIESZKANIOWO-USŁUGOWEJ W OKOLICACH Z OGROMNYM POTENCJAŁEM Biuro nieruchomości oferuje do kupna...

  • 1 / 2
    Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    SALON HANDLOWO - USŁUGOWO - WYSTAWIENNICZY Wyposażenie Ogrzewanie i klimatyzacja oparte na osobnych systemach nadmuchowych dla: PARTERU (olej grzewczy 2 x 39,39KW mocy grzewcz...

  • mieszkanie na sprzedaz

    Wołomin

    • 278 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Wolominie ul Pradzynskiego20A. Mieszkanie po remoncje do wprowadzenie sie w poblizu wiele sklepow lidl biedronka i inne oraz bazarek . sprzedaz przez wlascic...

  • Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8
    1 / 6
    Sprzedam BEZPOŚREDNIO działkę w Karpinie przy trasie S8

    Karpin

    • 250 zł cena
    • 10 689 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Witam, Sprzedam bezpośrednio działkę w Miejscowości Karpin gm.Dąbrówka przy trasie S8 o powierzchni 10689 m2. Nr.działki 219/2. Cena 250zł/m2. Do negocjacji. Tel. 510.864.095 504....

  • Działka rekreacyjna rod
    Działka rekreacyjna rod

    Ząbki

    • 30 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka Rod 300 metrów kwadratowych powierzchni ziemi plus Altanka Ogród kaczeniec działka rekreacyjna.

  • Działka przemysłowa/usługowa 1,68 ha Radzymin

    Stary Dybów

    • 4 660 000 zł cena
    • 16 829 m2 powierzchnia
    • 277 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1,6829 ha. Nieruchomość przeznaczona jest w MPZP pod zabudowę produkcyjną, składy i magazyny oraz zabudowę usługową. Warunki zagospoda...

  • Działka rolno-budowlana 4600m2 [Kuligów gm.Dąbrówka]

    Kuligów

    • 79 999 zł cena
    • 4 596 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferta bezpośrednia Sprzedam działkę w miejscowości Kuligów gmina Dąbrówka [05-254] jedyne 40min drogi od centrum Warszawy. Działka znajduje się na outline lasu oraz 750m od rz...

  • //PIĘKNE DZIAŁKI JEDNORODZINNE W WOŁOMINIE//
    //PIĘKNE DZIAŁKI JEDNORODZINNE W WOŁOMINIE//

    Wołomin

    • 600 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękne działki w uroczej, cichej części Wołomina, tuż przy granicy z Kobyłką. Każda po ok.900m2. Okolica nowych domów, Blisko zielonych miejsc, bliski dojazd do trasy 634. Kształtn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna Marki
    Działka inwestycyjna Marki

    Marki

    • 3 790 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka,teren komercyjny o pow.8700m2 przy trasie wylotowej z Warszawy teren pod zabudowę usługowo-administracyjną. Podana cena jest ceną netto,należy doliczyć Vat. Numer oferty:...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno - leśną 1,4 ha koło Radzymina, w pięknej , cichej okolicy. Niestety dojazd tylko drogą utwardzoną przez las. 1km do autobus 705 do Warszawy/ przystanek blisk...

  • Działka przemyslowa 3000 m Okuniew
    Działka przemyslowa 3000 m Okuniew

    Okuniew

    • 350 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialki pod planem .

  • Mam do wynajecia pokoj z kuchnia
    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia

    Kobyłka

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam do wynajecia pokoj z kuchnia . Mieszkanie jest umeblowane, sprzet AGD RTV internet, moliwosc garazowania samochodu. Okolica spokojna, duzo zieleni. W poblizu sklepy, Lidl, Ros...

  • działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE
    NA SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚĆ W LEGIONOWIE

    Legionowo

    • 499 381 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Syndyk masy upadłości Mirosławy Pawlik – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Legionowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 983 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w Legionowie przy ul Grottgera wszędzie blisko -szkoły ,przedszkola ,urzędy przychodnie, sklepy na wyciągnięcie ręki

  • Sprzedam łąkę i las
    Sprzedam łąkę i las

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna okolica - łąki i lasy dookoła 1 km od autobusu do Warszawy nr 705 Sklepy, szkoła , cukiernie , kościół itp. 1 ha łąka i 4000M2 Lasu dojazd przez las państwowy - droga tylko...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Nowe Załubice

    • 280 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Las i łąka 1.4ha w pięknej okolicy , 30 km od Warszawy gm. Radzymin działka rolna i leśna

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Helenów

    • 93 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z prawem zabudowy ,położona przy trasie Gostynin-Lucień.Prąd,woda,Okolica z licznymi jeziorami i lasami

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...