• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radzymin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Radzyminem

(754)
  • Pokój w Ząbkach do wynajęcia

    Ząbki

    • 1 250 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ząbki.Blisko do Centrum Warszawy,dojazd ZTM.PKP, metro na Targówku 3 km od domu.Pokój w domu szeregowym ,na piętrze, 15m,umeblowany z łóżkiem 160x180. W pokoju jest telewizor i wi...

  • pokój do wynajęcia w Ząbkach

    Ząbki

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Okolice M1 i Makro,10 km do dworca Centralnego w Warszawie,1 km do pociągu, 100m do ZTM ,5 km do metra. Pokój dla jednej osoby ,bez gości i bez nałogów. Dostęp do kuchni i łazienk...

  • Sprzedam zamienię

    Wieliszew

    • 1 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam, Zamienię dom na segment do remontu lub 2 małe mieszkania na terenie Warszawy, strona tylko lewobrzeżna: Bemowo, Bielany, Żoliborz, Marymont, ale rozważę również inne prop...

  • 1 / 4
    Działka ROD Ząbki

    Ząbki

    • 20 000 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o powierzchni 330 m2 nr 142 sektor 3 znajdująca się na Targówku/Zacisze koło Janowickiej róg Swojskiej (Ogrody działkowe Kolonia Dotrzyma) Na działce znajduje się domek dre...

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 110m² mieszczący się w budynku usługowym przy ul. Ignacego Skorupki w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy głównej trasie w Ząbka...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Zielonka

    • 9 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 210 m2 zlokalizowana w rejonie Zielonki w pobliżu trasy S8. Lokal openspace z możliwością podziału na mniejsze pomieszczenia. Bud...

  • Dom na sprzedaż
    Dom na sprzedaż

    Kobyłka

    • 700 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kobyłka, segment środkowy, 4 pokoje + duże poddasze, garaż, ogródek Oferta deweloperska - bez prowizji i podatku P.C.C. Prezentujemy nowe osiedle domów jednorodzinnych, w zielonej...

  • Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość
    Lokal gastronomiczny do wynajęcia 2 160,00 m² nowość

    Zielonka

    • 20 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis oferty 1. Przedmiotem dzierżawy jest: Obiekt Hotelowy- Bursa Zielonka położony na działkach nr 14; 255; 359; w m. Zielonka 4, 62-095 Murowana Goślina wraz z wyposażeniem, oraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Arciechów

    Arciechów

    • 179 000 zł cena
    • 1 621 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cicha działka budowlana, w otoczeniu lasu i sąsiedztwie Bugu, Arciechów, Radzymin Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Aciechów, gmina Radz...

  • Działka Wieliszew ul. Modlińska

    Wieliszew » ul. Modlińska

    • 4 300 000 zł cena
    • 7 355 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka pod zabudowę wielorodzinną!Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 7 355 m2, idealnej pod budownictwo wielorodzinne. Zlokalizowana w jednym z najbardzi...

  • Wynajmę nowe mieszkanie w Wołominie

    Wołomin

    • 3 300 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zostań pierwazym najemcą. Calkowity koszt z zaliczkami na media 4 000,00 zł. Atutem jest duży balkon oraz bardzo dobra komunikacja z Warszawą. Do stacji PKP 3 minuty skąd w 15 min...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 343 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2; przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą z usługami nieuciążliwymi do 2,5 kondygnacji położone w Klembowie przy ul. Kwiat...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 163 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3000 m2 położona w Klembowie przy ulicy Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta z linią brzegową rzeki Rządza (Struga) super miejsce na rekreację...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 2 249 000 zł cena
    • 34 000 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż działka rolna o powierzchni 34000 m2 , położona w miejscowości Kraszew w gminie Klembów. Działka nadaje się pod zabudowę siedliskową (dom jednorodzinny), rekreację, z m...

  • Działka Klembów

    Klembów

    • 514 000 zł cena
    • 3 111 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 3111 m2 położone w Klembowie przy ul. Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta, 99,15m (drugi bok 97,41) długości na 29,97m szerokość. Cicha spo...

  • 1 / 3
    Lokal Kobyłka

    Kobyłka

    • 8 100 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hale różnej wielkości; 3900m2/ 300m2/ 160m2/ 80m2. Cały teren kamerowany 24 h i ogrodzony. Magazyn znajduje się przy samej trasie S8 przy zjeździe na Kobyłkę . Cena naj...

  • MAGAZYN !!

    Ząbki

    • 5 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy usługowo produkcyjny !! BEZ WARSZTATU. Do wynajęcia budynek o pow.100m2,z przeznaczeniem na/ mało uciążliwą produkcję lub magazyn,/mało uciążliwe usługi. Hala 75m...

  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...