• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • 1 / 4
    Pęcice Małe - zielona okolica

    Pęcice Małe

    • 722 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 963m2, zlokalizowana w Pęcicach Małych w miejscowości graniczącej z Komorowem. Wszystkie media dostępne w drodze gminnej oddalonej od działki o...

  • Michałowice, Działka w cichej okolicy o pow. 876m2

    Michałowice

    • 999 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 1 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m², położona w spokojnej części Michałowic. To wyjątkowe miejsce stanowi enklawę ciszy i spokoju, jednocześnie oferując wygodny dost...

  • Dla rodziny w doskonałej lokalizacji ostatni !

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 349 070 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż OSTATNI segment (środkowy) o powierzchni 193 m², w wyjątkowej lokalizacji - Ożarów Mazowiecki, usytuowany na działce o powierzchni 300 m². Dom został wybudowany solidni...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod wymarzony dom

    Wyględy

    • 425 000 zł cena
    • 997 m2 powierzchnia
    • 427 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w malowniczej miejscowości Wyględy, zaledwie 16 km od stacji metra Bemowo. Powierzchnia działki wynosi 997 m².Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji...

  • Nowa niższa cena, 3-pokojowe mieszkanie w centrum!

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjni...

  • 100 lenia Willa w centrum Piastowa!!

    Piastów

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna, ponad 100-letnia willa zlokalizowana w spokojnej części Piastowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 105 m² charakteryzuje się przestronnymi wnętrzam...

  • 1 / 4
    Brwinów – cisza i szybki dojazd do Warszawy

    Brwinów

    • 650 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 685 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka zlokalizowana w Brwinowie, powierzchnia 950m2.Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej, co zapewnia ciszę i prywatność, a jednocze...

  • Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka Jastrzębnik gm. Żabia Wola

    Jastrzębnik

    • 1 999 000 zł cena
    • 36 730 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jastrzębnik piękna działka rolno-budowlana o powierzchni 36730 m2 w nieregularnym kształcie - na sprzedaż. Bardzo atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 36.730m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne
    1 / 7
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki os. Szczęsne

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Grodzisk Mazowiecki piękne obszerne mieszkanie w przedwojennym domu - na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 na piętrze , składające się z trzech pokoi, kuchni i łazienk...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 990 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8
    1 / 7
    Działka z dobrym dojazdem do Warszawy S8

    Zalesie

    • 268 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami. Media - prąd, woda, gaz w...

  • Do sprzedania dom w Michałowiczach
    Do sprzedania dom w Michałowiczach

    Opacz-Kolonia

    • 1 880 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 8 953 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 520 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Budy-Grzybek gm. Jaktorów
    1 / 6
    Dom Budy-Grzybek gm. Jaktorów

    Budy-Grzybek

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Budach Grzybek k/Jaktorowa mały dwuizbowy domek mieszkalny z kuchnią i łazienką. Murowany z cegły, docieplony. Okna wymienione na PCV. Przyłącze wodociągowe oraz własn...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 105 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom ( Bliźniak ) w spokojnej okolicy na sprzedaż
    Dom ( Bliźniak ) w spokojnej okolicy na sprzedaż

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczny dom niedaleko zalewu w Komorowie
    1 / 16
    Klimatyczny dom niedaleko zalewu w Komorowie

    Pęcice Małe

    • 2 350 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni całkowitej 350m2 zlokalizowany w Pęcicach Małych. Wolnostojący, powierzchnia użytkowa 280m2, rok budowy 2005r materiał Ytong, dach kryty dachówką ceramiczną, okn...

  • Milanówek 56m2, 2-balkony, wysoki parter w bloku z 2003r.

    Milanówek

    • 738 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 179 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, wysoki parter, blisko centrum, w cichej i spokojnej części Milanówka. Lokal znajduje się w 2-piętrowym bloku wybudowanym w 2003 ro...

  • Dom Żuków rynek pierwotny ul.

    Żuków

    • 669 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom parterowy położony w miejscowości Żuków, gm. Sochaczew.Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 87 m2 położony na działce o powierzchni 832 m2.Sprzedawany...

  • Działka Milanówek Kazimierówka ul. Kazimierzowska

    Milanówek » ul. Kazimierzowska

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 860m2 ze starym domem, w Milanówku! Działka położona w południowej części Milanówka blisko Stacji WKD Kazimierówka. Działka o kształcie zbliżonym do...