• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czarny Las
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 908)
  • Wynajem
    Wynajem

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Duży taras od str zaludnionej ulicy jako duży plus do powierzchni użytkowej Kuchnia Poczekalnia

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 600 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 7 928 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.208,64 m2 na parterze w hali magazynowo - biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 4 664 € cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.291,50 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów i Al. Wilanowskiej. poleca Ag...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 3 432 € cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.132 m2 na parterze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mai...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Ochota, Chałubińskiego

    Warszawa

    • 23 973 zł cena
    • 289 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    blisko Dworca Centralnego PKP ------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.289 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w o...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 26 419 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 345 m2 na 10 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu
    Syndyk sprzeda udział 3/20 w lokalu

    Warszawa

    • 103 920 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 1 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    1. Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki, na zasadach określonych w "Regulaminie konkursu ofert", udziału w wysokości 3/20 w spółdzielczym własnościowym prawie do ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. E. Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 3 993 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    lokal w sutenerze --------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 78,29 m2 w przyziemiu w budynku usługowo-mieszkalnym na warszawskim Śródmieściu, w okolic...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. E. Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 10 780 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 220 m2 na 1 piętrze kamienicy, na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. E. Plater. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 799 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 405 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 405 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 4 579 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.127,20 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Włochy, Stare Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal na poziomie -1, budynek W-wa/St. Włochy. Nieruchomość położona przy dużym węźle komunikacyjnym z własnym parkingiem na kilka samochodów. Obok posesji przystanek...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 16 807 € cena
    • 1 245 m2 powierzchnia