• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 908)
  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 2 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania działka rolna w atrakcyjnej lokalizacji. Na chwile obecną brak mediów bezpośrednio przy niej, jednak w przypadku inw...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2 (2 sypialnie, salon z wyjściem na loggie,widna kuchnia, łazienka, wc.) Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz do spółdzieln...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola

    Warszawa

    • 5 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż pow.biurowej 600m2 rejon Al.Solidarności i ul.Okopowej.Całe piętro budynku,jedno wejście,winda,wszystkie media. Numer oferty: I/102/LU/2008

  • Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki
    Działka inwestycyjna Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 480 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka przemysłowa o pow. 28000m2 usytuowana w okolicy Grodziska Mazowieckiego . Media :woda miejska, gaz, energia przy działce. Wymiary 78x348. Cena:4480000złotych Numer oferty:...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 400 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Bardzo ładny budynek usługowo- mieszkalny w centru Grodziska Mazowieckiego o pow.260m2.Nieruchomość składa się z podpiwniczenia gdzie jest tam zlokaliaowana kotłownia,i pralnia z s...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, przy deptaku, na 1 piętrze. Wejście na klatkę schodową bezpośrednio z deptaka. Lokal składa si...

  • Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki

    Radonie

    • 450 000 zł cena
    • 5 988 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prostokątna działka rolna. Możliwość odrolnienia wg aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia 5988 m2. Dojazd drogą asfaltową. Media: (wszystkie miejskie) prą...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1200 m kw z budynkiem mieszkalnym o pow. 120 m kw. Wysokość hali 3 - 3, 40 m. Pow. działki 4 500 m kw. Ogrzewanie piece...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Swietnie usytuowana działka o powierzchni 4800m2, przy samej trasie Grodzisk- Jaktorów półtora kilometra od miasta Grodzisk. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny o p...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lolal o pow. 24m2 na pierwszym piętrze w centrum Grodziska Mazowieckiego. Składa się z sali głównej, pomieszczenia socjalnego i...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Agencja OKAZJA oferuje do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2023 roku, zlokalizowan...

  • Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Kozery gm. Grodzisk Mazowiecki

    Kozery

    • 187 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki rolne o łącznej powierzchni 4100m2 z warunkami zabudowy na 2 domy. Teren znajduje się na pograniczu Grodziska Maz i Kozer , przylega do drogi asfaltowej oraz posiada udział...

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska

    Warszawa

    • 8 932 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kondy...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1

    Warszawa

    • 149 499 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/378/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: a) udział w wysokości 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego n...

  • Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og
    Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę jak w tytule. Działka jest w stanie do uporządkowania. Na działce znajduje się drewniany domek do remontu. Po więcej informacji zapraszam do rozmowy telefonicznej.

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dzień dobry, sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Gocławiu (ul. Optyków ). Mieszkanie o powierzchni 37 m2 + piwnica 4,2 m2. /DLA KOGO/ Doskonałe dla singla, pa...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 46 177 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • Syndyk sprzeda
    Syndyk sprzeda

    Książenice

    • 415 400 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Syndyk sprzeda 1/2 udziału w budynku jednorodzinnym położonym w miejscowości Książenice, gmina Grodzisk Mazowiecki, wśród zabudowy jednorodzinnej i sąsiedztwie lasu, Syndyk oferuje...