• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczytna
  • Słajszewo
  • Krzywiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 911)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 880 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Żółwin

    • 1 420 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lesznowola

    • 2 380 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW
    1 / 20
    Pełen bliźniak gotowy do wykończenia, założona KW

    Falenty Nowe

    • 2 190 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 7 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    FINDSQUARE sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 13 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki Dom na Wynajem w Sadybie i Wilanowie - Doskonała Lokalizacja Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu uroczego domu na pograniczu Sadyby i Wilanow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Brwinów

    • 1 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Szudzichowski Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Pl. Hallera Oddzielna kuchnia, 3 pokoje, 2 piętro

    Warszawa

    • 988 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 438 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Rzadko spotykane: szczytowe (3 kierunki), ciche i przestronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią . Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji: plac Hallera - tężnia,...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 809 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 083 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sadowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie
    1 / 14
    Do sprzedania 2 domy oraz garaż wolnostojący - 500 m2 w Raszynie

    Raszyn

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 15 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [PL/EN] Przedstawiamy wyjątkowy i wyrafinowany dom usytuowany w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, luksus oraz wyjątkową atmosferę...

  • Dom Warszawa Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 12 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Elegancki dom położony na prestiżowym, kameralnym osiedlu Patio w Powsinie Usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie parku Powsin, oraz Lasu Kabackiego z dobrym dojazdem dwupasmówk...

  • Działka 6ha Koczargi Stare gm.Stare Babice
    1 / 2
    Działka 6ha Koczargi Stare gm.Stare Babice

    Święcice

    • 18 000 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka rolno budowlana w gminie Stare Babice w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego o powierzchni 60000m2 ( 6ha) Szerokość działki od drogi 37m, 70m w głąb szerokość 56m,...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 9
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 3 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 45 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod wzgledem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .
    1 / 9
    Styl loftowy , zabytkowa fabryka z XIX wieku .

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok 35 m 2 w pełni odrestaurowanym obiekcie pofabrycznym . Świetne miejsce pod względem dojazdu , blisko dworca , stac...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Wierzbno

    Warszawa » Mokotów

    • 5 900 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w cichym, strzeżonym kompleksie mieszkalnym Mokotów - Wierzbno. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (ok. 36m), dwóch sypialni (15 i 12m), łazienki, gar...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Łazienki ul. Belwederska

    Warszawa » Mokotów » ul. Belwederska

    • 6 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajmu mieszkanie na Mokotowie/Ujazdów. Budynek zlokalizowany w bezpiecznej i bardzo cichej oraz prestiżowej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich (do...

  • Dom Chylice gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Chylice gm. Jaktorów

    Chylice

    • 1 750 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny dom w Chylicach, w powiecie grodziskim Dom o powierzchni całkowitej 297m2 ( mieszkalna 182m2), posadowiony na działce 1720m2 Budynek został zaprojektowa...

  • Biuro  33 m 2 ,2 pokoje  w byłej fabryce Włochy
    1 / 8
    Biuro 33 m 2 ,2 pokoje w byłej fabryce Włochy

    Warszawa

    • 2 543 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia biuro o pow. 32,60 m 2 , w pofabrycznym obiekcie komercyjnym na Włochach . ( możliwość wynaj...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady

    Warszawa » Wilanów

    • 26 000 zł cena
    • 571 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Unikatowa rezydencja na zamkniętym osiedlu na Wilanowie [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Real Estate prezentuje unikatową nowoczesną i energooszczędną rezydencję, położon...