• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 870)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 7 589 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.101,19 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 493 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.59,92 m2 na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 12 128 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.161,70m2 na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 4 759 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.63,46 m2 na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy biurowej niedaleko Dworca Centralnego i ulicy Żurawiej, poleca Property Office (tel. [te...

  • Działka Pęcice ul. Wąska

    Pęcice » ul. Wąska

    • 799 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 651 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowy działka  położona w Pęcicach działka o powierzchni 1 229 mkw. To doskonała propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie spokój, komfort oraz bliskość nat...

  • Dom 78 m2 na działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala.

    Kosów

    • 570 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia.Dom:-powierzchnia użytkowa 78 m 2.-na działce w kształcie lekko spłaszcz...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Pasaż Ursynowski

    Warszawa » Ursynów » inne Pasaż Ursynowski

    • 4 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 53 550 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro 63 osób na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] ------------Bez prowizji od...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 45 900 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 19 380 zł cena
    • 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o pow.570m2. Przeznaczenie budynku: magazyn usługi handel hala produkcja drobna. Dostępność 24/7. Lokal na terenie dozorowanym, objętym monitoringiem....

  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 990 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia 80.55 m2, magazynowa/warsztatowa. Lokal na parterze, duża brama dwuskrzydłowa o wymiarze w świetle 119 cm x 194 cm. Powierzchnia bez słupów. Lokal nadający...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5-6 osób na 10 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomo...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Do wynajęcia, ul.Odkryta - 2 pok, 44 m2 (pokoje oddzielne)
    Do wynajęcia, ul.Odkryta - 2 pok, 44 m2 (pokoje oddzielne)

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie o pow. 43,5 m2 z loggią ( widok na zieleń) i miejscem postojowym. Do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane z AG...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana
    Mieszkanie Warszawa Wola, Młynów, Długosza Jana

    Warszawa

    • 845 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 17 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel. [tel] Mieszkanie w przedwojennej kamienicy - spokój i duże możliwości - dwustronne - 2 pokoje plus oddzielna kuchnia, 49,73 mkw Podstawowe i...

  • 3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.
    1 / 16
    3 pokoje do własnej aranżacji, Saska Kępa.

    Warszawa

    • 756 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 16 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa oferta przy ul. Brazylijskiej, w swietnym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie położone jest na parterze kameralnego bloku z lat 60. Lokal wymaga remontu, co daje możliwoś...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 46 242 zł cena
    • 734 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, rejon ul. Żwirki i Wigury, parter w budynku biurowym. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 734 mkw. netto. (765 m...

  • 3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno
    1 / 16
    3-pokojowe mieszkanie 63,5 m² Piaseczno

    Piaseczno

    • 735 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, do częściowego remontu, o powierzchni 63,5 m², położone w Piasecznie przy ulicy Julianowskiej. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2006 ro...

  • Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |
    1 / 8
    Luksusowe 2 pokoje | Towarowa Square |

    Warszawa

    • 4 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. M...