• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olsztyn
  • Zabrze +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 870)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Włochy ul. Krańcowa

    Warszawa » Włochy » ul. Krańcowa

    • 3 087 € cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 247 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskiej Ochocie, w OKOLICACH ul. Krańcowej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Praga,-Północ ul. Wojciecha Gersona

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Gersona

    • 7 100 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    109 m² | Kamienica | Praga-Północ (Śliwice), ul. GersonaDo wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m², idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrz...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marii Cetysówny

    Warszawa » Mokotów » ul. Marii

    • 6 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy na wynajem - Mokotów (rejon Wiślany Mokotów) | parter | duża witryna | 81 m²Lokal usługowy 81 m² na Wiślanym Mokotowie - jedna z nielicznych dostępnych powierzchni w...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 261 € cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2-3 osób, na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Karolkowa

    Warszawa

    • 101 291 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński
    1 / 9
    Działki Budowlane - MPZP. Łąki gm. Górzno. Pow. Garwoliński

    Łąki

    • 86 000 zł cena
    • 1 726 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną). --- Łąki gm. Górzno. Powiat Garwoliński. --- Prąd, woda....

  • Komfortowy dom z ogrodem | garaż dwustanowiskowy

    Pruszków » ul. Robotnicza

    • 2 160 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m², położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592 m²...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowa Niższa Cena zadzwoń już dziś!!!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa, cena!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrz...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • działka leśna z prawem zabudowy

    Żółwin

    • 880 000 zł cena
    • 9 213 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlano - leśna usytuowana w Żółwinie.Dla tego terenu jest plan miejscowy z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Działka z wjazdem od drogi gminnej. Szerokość działk...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 2 305 € cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.159 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu przy ul. Domaniewskiej, na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska
    1 / 7
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, ul. Czerska

    Warszawa

    • 840 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe, zadbane do wprowadzenia na Mokotowie Cegła, 1950r, kamienica Ciche -okna od zielonego podwórka Ekspozycja północ-południe Wysokość 2,80 m Mieszkan...

  • Działka Brwinów
    1 / 5
    Działka Brwinów

    Brwinów

    • 31 800 000 zł cena
    • 127 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 . Dojazd d...

  • Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek

    Pruszków

    • 520 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Jugosłowiańska

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocław...

  • Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice
    1 / 4
    Działka Zielonki-Wieś gm. Stare Babice

    Zielonki-Wieś

    • 858 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 858 m2 zlokalizowana w miejscowości Zielonki Wieś (gm. Stare Babice). W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Przystanek autobusowy w odległo...

  • Działka Magdalenka gm. Lesznowola
    1 / 4
    Działka Magdalenka gm. Lesznowola

    Magdalenka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1158 m2 zlokalizowana w miejscowości Magdalenka gm. Lesznowola. Działka ogrodzona. Zabudowana domem o pow. ok. 100m2; do gruntownego remontu lub wy...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna
    1 / 8
    Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Sprzeczna

    Warszawa

    • 1 469 216 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 22 604 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy u...