• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 870)
  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • Lokal biurowy - 58,11 m2
    1 / 2
    Lokal biurowy - 58,11 m2

    Warszawa

    • 4 585 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia 3 sąsiadujących ze sobą lokali biurowych o łącznej powierzchni 58,11 m2 zlokalizowanych na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokale położone są...

  • NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE
    1 / 16
    NOWE > wykończone pod klucz > 34,69 m2 > 2 POKOJE

    Warszawa

    • 462 764 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kameralne osiedle na "Zielonej Białołęce", dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. ECO budownictwo - biotechnologia, pompa ciepła, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe wszy...

  • Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela
    Hala magazynowa z biurami bezpośrednio od właściciela

    Urzut

    • 75 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem bezpośrednio od właściciela hala magazynowa z biurami (główna hala duża, druga mała, 1 duże biuro, 3 mniejsze, pomieszczenie archiwum, zaplecze kuchenne, 2 oddzielne to...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe Sady Żoliborskie

    Warszawa

    • 1 100 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 23 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m², położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość znajduje się...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Marszałkowska

    Warszawa

    • 59 766 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.635 m2 do wynajęcia w Śródmieściu, na 1 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Property Office (tel. [tel], mail: @...

  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka
    1 / 6
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Szczęśliwicka

    Warszawa

    • 11 537 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 175 m2 na 9 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Szczęśliwickiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04
    1 / 10
    Przytulna kawalerka przy Arkadii | Parking | Od 1.04

    Warszawa

    • 2 400 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Odstąpię od 1 kwietnia przytulną, w pełni wyposażoną kawalerkę o powierzchni około 21 m² przy ul. Broniewskiego 22 (dwa przystanki od Galerii Westfield Arkadia). Mieszkałem tu pona...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola, Plac Europejski

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

      + Cena standardowa: 2 000 PLN netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy (rabat przy umowie na okres 12 miesięcy)  + Cena efektywna: 1 800 PLN netto / 1 miesiąc / 1 stanowisko pracy...

  • Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu
    1 / 10
    Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu

    Warszawa

    • 3 970 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 25 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesne domy w zielonej części Mokotowa łączą wysoki standard, energooszczędne technologie i komfort życia blisko natury. To idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, ka...

  • 3-pokojowy apartament z klimatyzacją & Garaż
    1 / 11
    3-pokojowy apartament z klimatyzacją & Garaż

    Warszawa

    • 5 800 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    3-pokojowy apartament z klimatyzacją | 6. piętro | garaż | przy CH Promenada Do wynajęcia komfortowy, 3-pokojowy apartament położony na 6. piętrze przy ul. Optyków 5A na warszawsk...

  • Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu
    1 / 10
    Dom Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Białego Dębu

    Warszawa

    • 4 140 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 25 399 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Mokotowska

    Warszawa

    • 17 570 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o powierzchni 222 m2 na parterze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Mokotowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek
    1 / 16
    Budynek usługowy z mieszkaniem | Targówek

    Warszawa

    • 2 650 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale biznesowym, położona przy jednej z głównych ulic warszawskiego Targówka – ul. Piotra Wysockiego. Budynek o powierzchni uży...

  • Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Wola, Okopowa

    Warszawa

    • 25 267 zł cena
    • 381 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.381 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Okopowej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Stare Miasto, Podwale
    1 / 10
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Stare Miasto, Podwale

    Warszawa

    • 8 385 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam przyjemność zaoferować  wyjątkowy lokal w wyjątkowym miejscu w Warszawie. Lokal mieści się na poziomie -1 zabytkowego pałacu w samym sercu Starówki Warszawskiej. Oferowana prze...

  • Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa Śródmieście, Świętokrzyska

    Warszawa

    • 3 721 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 28,95 m2 w nowoczesnym śródmiejskim biurowcu, w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Emilii Plater
    1 / 9
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Emilii Plate...

    Warszawa

    • 148 085 zł cena
    • 1 923 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do zaoferowania wyjątkową  powierzchnię biurowej w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie - Warsaw Financial Center (WFC) przy ulicy Emilii Plater 53. Szczegół...

  • Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Raszyn, Jaworskiego

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Prezentujemy do wynajęcia przestronną nieruchomość handlowo-usługową położoną w Raszynie, w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem do tras S2, S8 oraz lotniska Chopina. Sz...