• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kętrzyn +20 km
  • Międzyzdroje
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 869)
  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 3 150 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 70 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 700 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. [tel],...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 80 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 3-4 osób do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Ni...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 4 500 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 6 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 429 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. rondo Żaba

    Warszawa » Targówek » rondo Rondo Żaba

    • 660 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na kompleksu biurowo-magazynowego na Targówku, okolice Ronda Żaba, poleca Agencja Ni...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Krakowskie Przedmieście

    Warszawa » Śródmieście » ul. Krakowskie Przedmieście

    • 1 500 € cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 116 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w okolicach Placu Zamkowego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Sprzedam mieszkanie 63 m2
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 63 m2

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 63 m2, blisko metra trocka. Mieszkanie na 2 piętrze bez windy. Mieszkanie własnościowe, bez obciążeń.

  • Z parkingiem naziemnym!
    Z parkingiem naziemnym!

    Warszawa

    • 1 950 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na wynajem bardzo jasna, cicha i przestronna kawalerka o pow. 25,40 m2 zlokalizowana na 4 piętrze budynku na Żoliborzu przy ul. Promyka. Najważniejsze atuty mieszkania: - Jasne w...

  • BIURO 37 M² WARSZAWA WŁOCHY – CICHO| NAJTANIEJ 3500 ZŁ
    1 / 6
    BIURO 37 M² WARSZAWA WŁOCHY – CICHO| NAJTANIEJ 3500 ZŁ

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    # BIURO WARSZAWA WŁOCHY – TANIO | OD ZARAZ | BLISKO LOTNISKA! ## UL. LECHICKA 14A | 3500 PLN | GOTOWE DO PRACY | WPROWADŹ SIĘ NAWET W TYM TYGODNIU Szukasz biura w Warszawie, kt...

  • 2 pokoje na biuro, księgowość, gabinet, terapia 35m2.
    1 / 12
    2 pokoje na biuro, księgowość, gabinet, terapia 35m2.

    Warszawa

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia 2 pokoje na usługi księgowe, gabinet, terapie psychologiczne itp. z dostępem do WC. Pomieszczenia umeblowane. Wszelaka aranżacja do uzgodnienia w zależności od potrzeb...

  • Komfortowe 3 pokoje w Centrum | dwa balkony

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 190 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 20 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 890 zł cena
    • 4 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu dla do wynajęcia w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nier...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: Powierzchnia na niski, parterze (widne przyziemie) wys. 350cm pow. 472.50m; Można dodatkowo naj...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 9 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Idealny na kancelarię, pracownię architektoniczną, biuro. Lokal na parterze w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy na Powiślu. Dwupoziomowy: - parter 54 m kw. - uż...