• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 869)
  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 994 370 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 846 680 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• 0%, deweloperskie na Marysinie, VII etap - 05.2026

    Warszawa » Wawer » ul. Szpacza

    • 827 145 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Termin zakończenia prac budowlanych: 1 lutego 2026 r. Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktual...

  • 1 / 3
    0%, gotowy - nowoczesny budynek w Piasecznie

    Piaseczno » pl. Jana Pawła II

    • 917 085 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    0% prowizji Budynek B1 - lokal M3.7 - dwa balkony: 4,26 m + 10,85 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce w garażu )...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-04, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Piękna działka w Dąbrowie Leśnej z pozwoleniem

    Łomianki

    • 1 999 000 zł cena
    • 1 619 m2 powierzchnia
    • 1 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w willowej części Dąbrowy Leśnej ze starodrzewem. Nieruchomość położona jest w bliskim sąsiedztwie Warszawy oraz infrastruktury a jednocześnie w cichym i cudownym m...

  • 0%, deweloperskie - Zielona Białołeka na 2026 r.

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 834 054 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% PROWIZJI, 2 etap inwestycji na czerwiec 2026 Budynek B, Lokal mieszkalny nr B-28, balkon: 3,97 m możliwość dokupienia m-ca postojowego w garażu podziemnym...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 8 967 € cena
    • 689 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.689,84 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Jagiellońska

    • 836 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,02 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej. poleca Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 6 374 € cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.490,34 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Armatnia

    Warszawa » Białołęka » ul. Armatnia

    • 16 538 zł cena
    • 472 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Białołęce/Brzezinach. Ofertę stanowi: - parter wys. 460cm pow. 472,5m; Budynek o powierzchni 1375m na działce o pow. 1821m (trzy kondyg...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 13 143 € cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 4 273 € cena
    • 328 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.328,74 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 467 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 32,61 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 1 150 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: dedykowane biurko w coworkingu w Centrum Warszawy, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej i dwóch stacji metra, poleca Agencja Nieruchomo...