• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 892)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 19 250 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 494 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8-11 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 12 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 557 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 5-7 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Ryżowa

    Warszawa » Włochy » ul. Ryżowa

    • 985 € cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 61,60 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Ryżowej poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 1 280 € cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 80 m2 na1 piętrze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Łopuszańska

    Warszawa » Włochy » ul. Łopuszańska

    • 2 800 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-5 osób w biurowcu na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 660 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.500m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, kształt prostokąta o wymiarach 34 x 44,12 .Media - prąd, woda w dro...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 629 801 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 15 672 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 1 - realizacja - II kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 2 880 800 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 15 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec...

  • 0%, nowoczesne domy- osiedle w Wawrze, ul.Poprawna

    Warszawa » Wawer

    • 1 498 815 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 16 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy - 154,90 m² - Warszawa, GrochówAdres: ul. Grochowska 326, WarszawaPiętro: 1 z 14Powierzchnia: 154,90 m²Cena: 2 499 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż p...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Batalionów Chłopskich

    • 656 750 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż przestronne studio o powierzchni 35,5 mkw, znajdującą się na 5 piętrze w bloku mieszkalnym z 2017 roku zlokalizowanym przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemo...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Komputerowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Komputerowa

    • 8 460 € cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 705 m2 do wynajęcia na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Komputerowej i Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 4 784 € cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 659 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej