• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piastowem

(7 892)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek ul. Rzeczna

    Warszawa » Targówek » ul. Rzeczna

    • 9 375 € cena
    • 1 875 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro/magazyn o pow. 1875 m2 na terenie kompleksu magazynowo- biurowego na warszawskim Targówku w okolicach ul. Rzecznej, poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 34 456 € cena
    • 4 307 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 4307m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskow...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 4 562 € cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 365 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, polec...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 2 975 € cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal biurowy o pow. 238 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, polec...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 12 720 € cena
    • 1 590 m2 powierzchnia
    • 8 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 1590 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, polec...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 10 654 € cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 1522 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, polec...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Warszawa » Włochy » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 4 950 € cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.450 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 12 920 € cena
    • 1 292 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1292 m2 w Śródmieściu na 2 piętrze w biurowcu w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Mineralna

    Warszawa » Włochy » ul. Mineralna

    • 4 392 € cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.360 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pawia

    Warszawa » Wola » ul. Pawia

    • 1 569 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 23 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,8 m², położone na Woli przy ul. Pawiej, w kameralnym budynku z 2019 roku o wysokim standardzie wykończenia.Osied...

  • Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa, Kubańska
    Mieszkanie Warszawa gm. Praga-Południe Praga-Południe, Saska Kępa...

    Warszawa

    • 649 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    INFORMACJE OGÓLNE: Lokalizacja: Warszawa, Saska Kępa, ul. Kubańska 8 Metraż: 37,18 m² Piętro: 1/3 Rok budowy:1961 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą Cena: 64...

  • Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175
    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Warszawie ul. Grochowska 175

    Warszawa

    • 2 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ? Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem – Warszawa, Grochów (ul. Grochowska 175) Do wynajęcia bezpośrednio komfortowe mieszkanie dla jednej osoby lub pary, położone na 3. piętrze (z win...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Stanisława Chudoby

    Warszawa

    • 1 498 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury. Ni...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 499 900 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta Miejsc...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augusta Hlonda
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, ks. Prymasa Augu...

    Warszawa

    • 889 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z dobrym miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Jana Iii Sobieskiego
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Jana Iii Sobieskiego

    Warszawa

    • 10 389 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa 138,51 m², położona na Mokotowie przy ul. Jana III Sobieskiego. Lokal znajduje się w świetnym punkcie miasta z wygodnym dostępem do głównych tras...

  • Elegencki dom na osiedlu w Wilanowie

    Warszawa » Wilanów

    • 2 690 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - Realizacja inwestycji - III kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ul...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 2 994 370 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 23 578 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez C...

  • 0%, Kameralne osiedle- blisko j.czerniakowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzyńska

    • 1 846 680 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 22 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro