• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • 1 / 4
    Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż  dom w zabudowie dwulokalowej o pow. 90,1 m²+ działka 515 m² stan deweloperski.Lokalizacja: Żabieniec, gm. Piaseczno - spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazde...

  • 1 / 2
    Działka Grzędy ul. Ogrodowa

    Grzędy » ul. Ogrodowa

    • 590 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana - GrzędyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4549 m² położona w miejscowości Grzędy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 809 200 zł cena
    • 2 890 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-U/M7w podwarszawskiej miejscowości, Tarczyn.Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową.Działka narożna, w 5 linii...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • 1 / 3
    Działka Wólka Kozodawska ul.

    Wólka Kozodawska

    • 405 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.W kwesti...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Kotorydz ul.

    Kotorydz

    • 2 995 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 034 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJIPosiadłość  z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym  bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ).Ta nieruchomość, może...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 490 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sumie polecam 3 działki  w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ).MPZP dopuszcza :a) podstawo...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m² | działka 1001 m² | otulina Parku ChojnowskiegoNa sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m²,...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 849 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano usługowa, media znajdują się w drodze dojazdowej.Powierzchnia 1244 m2, w kształcie kwadratu (35 x 35,5) jest ogrodzona z 3 stron.Jednym z walorów działki jest usy...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 12 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 712 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4-5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 8 750 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3-4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Offic...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 6 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 432 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 438 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż