• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kazimierza Jeżewskiego

    Warszawa

    • 2 099 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 19 991 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecamy 4 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Ursynowie Budynek z 2005, cegła Ekspozycja północno-południowa 5 min spacerem do Metra Kabaty 2 łazienki Balkon 4 m 2 miejsca p...

  • przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje
    1 / 16
    przestronne/90,8m2/do wprowadzenia/4 pokoje

    Warszawa

    • 1 398 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    GOTOWE DO WPROWADZENIA! 4 POKOJE/LOGGIA/GARAŻ W SERCU GROCHOWA To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń do życia, pracy, oddychania i codziennego komfortu. Jeśli szukasz dużeg...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka
    1 / 9
    Mieszkanie Warszawa Targówek, Bródno, Wyszogrodzka

    Warszawa

    • 730 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel. [tel] Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Włochy, 1 Sierpnia

    Warszawa

    • 659 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel. [tel] Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: Przy...

  • ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅
    1 / 15
    ✅Sprawdź >>> 3 pokojowy apartament✅

    Warszawa

    • 6 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem – Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybe...

  • ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅
    1 / 11
    ✅ dwa pokoje/70 mkw/kameralny budynek✅

    Warszawa

    • 3 100 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Słoneczne 2 Pokoje (70 m²) w dobrej lokalizacji w niskiej zabudowie w budynku wielorodzinnym Szukasz przestronnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To dwupokojowe mieszka...

  • Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta
    1 / 2
    Kawalerka blisko metra, Stary Mokotów, ul.Narbutta

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,22 m², położona na trzecim piętrze kamienicy z windą przy ul. Ludwika Narbutta 55/57 w sercu Starego Mokotowa tuż przy skwerze...

  • Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.
    1 / 11
    Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.

    Warszawa

    • 60 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 60 m2 posadzony na działce 600 m2 33 km od Montany - Bułgaria. Akt notarialny. Cena 15 000,00 Euro plus koszty Notariusza - w Bułgaria Bardzo dobry dojazd z Sofii do...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria
    1 / 15
    Trzypokojowe mieszkanie w Sandanski - Bułgaria

    Warszawa

    • 1 205 995 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni zabudowy 100,08 m2 + piwnica 39,07 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, korytarza,...

  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Adamów Drwalewski ul.

    Adamów Drwalewski

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina ChynówNa sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m² każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewsk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Białołęka ul. Leona Berensona

    Warszawa » Białołęka » ul. Berensona

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Berensona - idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja.Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m², położone na now...

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Dom Tarczyn rynek pierwotny ul.

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem.Parter:- kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą- ła...

  • Działka Tarczyn ul. Wąska

    Tarczyn » ul. Wąska

    • 499 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media  ( prąd gaz, woda, kanalizacja ).Powierzchnia  918 m2, wymiary 22 x 42 m.Wed...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy?Mamy...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • Dom Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w cenie działki. - do negocjacjiPolecam budynek wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą.W związku z dużą...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Dom Żabieniec ul.

    Żabieniec

    • 1 799 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2 . Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z...