• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 462)
  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła Ii
    1 / 10
    Mieszkanie Warszawa gm. Śródmieście Śródmieście, Aleja Jana Pawła...

    Warszawa

    • 4 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Luksusowy Apartament 54 m² | 12. piętro | Nagłośnienie Multi-room | Al. Jana Pawła II 80 Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m², położony na 12. piętrze w pr...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 7
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 56 846 zł cena
    • 886 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 886 mkw. netto., 930 mkw. brutto na piętrze dwun...

  • 94 mkw parter – biuro lub salon beauty
    1 / 6
    94 mkw parter – biuro lub salon beauty

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 94 m², usytuowany na parterze budynku Galeria Klim w Konstancinie-Jeziornie. Układ pomieszczeń: - open space 56 m², - dwa dodatkowe gabinety o powi...

  • Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 38 496 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa, Ochota, Al. Jerozolimskie, rejon Pl. Zawiszy. Możliwa działalność edukacyjna, medyczna, usługowa. Do wynajęcia powierzchnia 600 mkw. netto. na piętrze drugim....

  • Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią
    1 / 8
    Okazja! Dwa ustawne pokoje z widną kuchnią

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90 m² z dużym balkonem, położone przy ul. Romualda Millera 16 na warszawskim...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal 4-pokojowy z osobną kuchnią o powierzchni 77 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Idealne na biuro lub lekką działalność....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. Łukowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Łukowa

    • 4 600 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 15 540 € cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w na 6 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 24 295 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieru...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 24 295 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 4 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 36 093 € cena
    • 1 951 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1951 m2 w na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 23 684 € cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 10 336 € cena
    • 544 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 544 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. Karolkowa

    Warszawa » Wola » ul. Karolkowa

    • 22 466 € cena
    • 1 413 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1413 m2 na 5 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Karolkowej i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 7 158 € cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 26 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.286,30m2 na 5 piętrze w kameralnej odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, poleca agencja nieruchomości Property Office (tel....

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Wola » al. Jerozolimskie

    • 28 980 € cena
    • 966 m2 powierzchnia
    • 30 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: biuro o pow. 966 m2 na 37 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska
    1 / 5
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Szeligowska

    Warszawa

    • 720 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m2, do wykończenia. W ofercie zamieszczone przykładowe wizualizacje. Nieruchomość zlokalizowana na warszawskim Bemowie...

  • Mieszkanie
    1 / 11
    Mieszkanie

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie na wynajem przy ul Bartniczej 6/4 na Brodnie. Przytulne i w bardzo dobrym stanie odmalowane. Składa się z dzielnej kuchni, przedpokoju oraz dużego pokoju oraz loggii i...