• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 4 500 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruchom...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 4 170 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 321 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 12 720 € cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 636 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym w Śródmieściu, w okolicy ul. Wilczej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 250 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 5 800 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób , na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w samym centrum Warszawy w okolicach stacji metra Świętokrzyska, poleca Agencja Nieruch...

  • Mieszkanie Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha

    Warszawa » Ursus » ul. Tomcia Palucha

    • 600 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze, z 3 w budynku przy ul. Tomcia Palucha 3 o łącznej powierzchni 37.3 mkw. w...

  • Przytulna kawalerka na Ochocie - Urbanistów
    Przytulna kawalerka na Ochocie - Urbanistów

    Warszawa

    • 1 900 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 8 piętro

    . Umowa okazjonalna. Do wynajęcia od maja 2026, po załatwieniu formalności (parę dni). Bezpośrednio. Przytulna, umeblowana, cicha kawalerka 23,74 m2, dla osób pracujących (wymagane...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe 48m2 Saska Kępa

    Warszawa

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną łazienką i widną kuchnią oraz balkonem. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na Saskiej Kępie róg ulic Afrykańska i Egipska. Mieszkanie...

  • Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński
    1 / 16
    Zadbane mieszkanie z widokiem na Las Aneciński

    Warszawa

    • 1 045 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010...

  • 3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy
    1 / 16
    3-pokoje do własnej aranżacji | Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 749 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 16 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Pańskiej 61. Ciche, funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 3 piętrze w 12-...

  • Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkania
    Bezpośrednio Kawalerka 32,1 m² | Tarchomin | gotowe do zamieszkan...

    Warszawa

    • 539 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m², położona na 1. piętrze w zadbanym, 6-piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej lokalizacji – Tarchomin...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Szareckiego Bolesława
    Mieszkanie Warszawa Bemowo, Szareckiego Bolesława

    Warszawa

    • 960 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 13 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje s...

  • Bezpośrednio po kapitalnym remoncie
    Bezpośrednio po kapitalnym remoncie

    Warszawa

    • 1 080 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 25 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Uwaga : Agencjom nieruchomości i pośrednikom dziękuję. Sprzedaż TYLKO bezpośrednia. Wyjątkowa okazja inwestycyjna – wysokodochodowe mieszkanie w Warszawie, Nowe Miasto. Okazja zak...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa gm. Bemowo Bemowo, Górczewska

    Warszawa

    • 4 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą windą. Nie...

  • DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.
    1 / 15
    DOBRA CENA - 2 POKOJE, WESOŁA - SKM 3min.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Placu Wojska Polskiego, Warszawa Wesoła 2 POKOJE, BALKON, GARAŻ 3 min do SKM - 20 min do centrum Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do zakupu. Stan...

  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie  o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest  gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdu...

  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Kard. Aleksandra Kakowski...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kakowskiego

    • 875 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Poł...