• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna oferta dla indywidualnego inwestora .Na działkę o powierzchni 2280 m2 składają się dwie działki ewidencyjne każda z nich ok 1100 m2Szerokość działki od frontu 25...

  • Działka pod halę w dobrej lokalizacji

    Stara Iwiczna

    • 2 200 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka inwestycyjna o funkcji usługowo mieszkaniowej położona w gminie Lesznowola pomiędzy ul. Puławską a trasą S7.Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej bez limitu t...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Działka w dobrej lokalizacji blisko lasu

    Nadarzyn

    • 590 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 468 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją.Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do WKD Nowa Wieś Warszawska.Nieopodal le...

  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • 1 / 2
    Działka w dobrej lokalizacji

    Kajetany

    • 590 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług.Wszystkie media w ulicy przy działce: woda, prąd, gaz i kanalizacja.Wjazd na d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka linia WKD | Las | Media | Cisza i spokój |

    Otrębusy

    • 670 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 830 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w przepięknej lokalizacji, nieopodal rozległych terenów leśnych Lasu Młochowskiego.W sąsiedztwie dużo nowych domów.Media w drodze.Bardzo dobra komunikacja z Warszawą - kole...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 900 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Dostęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Apartament dla wielbiciela niebanalnych miejsc!

    Pruszków » ul. Chopina

    • 1 250 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.Mi...

  • Działka usługowa z WZ super lokalizacja.

    Warszawa » Włochy

    • 2 187 900 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji na linii WKD.Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy.Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna koło Janek

    Sokołów » ul. Sokołowska

    • 5 999 400 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo dobrze skomunikowana, blisko węzła Janki oraz węzła Wypędy (trasa wylotowa Kraków/Katowice/Wrocław)Nieruchomość położona na terenie, który obecnie staje się podwarszawskim p...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Elegancki, duży lokal 278,5m2, MOKOTÓW ⭐⭐⭐⭐⭐

    Warszawa » Mokotów

    • 6 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 25 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu atrakcyjnego lokalu o powierzchni 278,41 m2. Lokal zajmuje część powieżchni użytkowej na parterze w nowoczesnym budynku wyposażonym w recepcję, monitoring, win...

  • 1 / 4
    Działka budowlana, Laszczki, gm. Raszyn

    Laszczki

    • 585 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Laszczki, Gm. Raszyn - 20 km od centrum Warszawy. Doskonale skomunikowana ze stolicą - ok. 5 min do Al. Krakowskiej, 6 minut...

  • Atrakcyjna lokalizacja, ładna działka Pęcice.

    Pęcice

    • 2 300 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 959 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. MPZP p...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

    Jawczyce

    • 15 070 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...