• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK
    1 / 13
    NOWOCZESNE 2 POKOJOWE BLISKO WOLA PARK

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    (English version below) OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY. WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL. DO WYNAJĘCIA świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pok...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa
    Mieszkanie Warszawa gm. Wawer Wawer, Stepowa

    Warszawa

    • 1 452 832 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 16 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny Apartament 87,52 m² | 4 Pokoje | Balkon 4,76 m² | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% PCC | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę z blis...

  • Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta
    1 / 10
    Dom Warszawa Wilanów, Zawady, Syta

    Warszawa

    • 3 190 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 13 931 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DO SPRZEDAŻY DOMY DWULOKALOWE TYPU BLIŹNIAK W STYLU KLASYCZNYM-ANGIELSKIM, STAN DEWELOPERSKI, DO WŁASNEJ ARANŻACJI I WYKOŃCZENIA CENA DOMU: 3.190.000 zł. Ceny podane są brutto i z...

  • Małe mieszkanie na Stegnach, komórka, garaż
    1 / 12
    Małe mieszkanie na Stegnach, komórka, garaż

    Warszawa

    • 760 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Na sprzedaż bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,44 plus balkon 4,5 m2 położone na X piętrze budynku apartamentowego z 2009 roku przy ulicy Pory na Stegnach. W cenie mi...

  • Apartament w sercu Starego Miasta!
    1 / 16
    Apartament w sercu Starego Miasta!

    Warszawa

    • 1 420 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Stare Miasto, ul. Piekarska. Przedmiotem sprzedaży jest piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 62 m2 (w KW 60,54 m2). Mieszkanie znajduje się w kamien...

  • Kawalerka Umeblowana po Remoncie Do Wynajecia
    1 / 11
    Kawalerka Umeblowana po Remoncie Do Wynajecia

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    WYNAJEM BEZPOŚREDNI PRZEZ WŁAŚCICIELA - BEZ PROWIZJI I DODATKOWYCH KOSZTOW AGENTOM / POŚREDNIKOM BARDZO DZIĘKUJĘ! Gotowe do zamieszkania. ul. Pustola Studio/Kawalerkę Mieszkan...

  • Dom Izabelin-Dziekanówek ul. Lasek Brzozowy

    Izabelin-Dziekanówek » ul. Lasek Brzozowy

    • 1 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 225 m², położony w kameralnej części Izabelina-Dziekanówka, gm. Czosnów, powiat nowodworski, woj. mazowi...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 6 350 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 24 piętro

    3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu siłownia i basenem. Doskonała lokalizacja, blisko centrum.Mieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:• Salonu z aneksem kuchennym• Sypialni•...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Ursus, Skorosze ul. Starodęby

    Warszawa » Ursus » ul. Starodęby

    • 3 200 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (Skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy....

  • Mieszkanie Warszawa Ochota ul. Walentego Skorochód-Majewskiego

    Warszawa » Ochota » ul. Walentego

    • 2 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do wynajęcia kawalerkę z oddzielną sypialnią, o powierzchni 25,69 m² na warszawskiej Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego.Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek rynek pierwotny ul. Wolińska

    Warszawa » Targówek » ul. Wolińska

    • 625 440 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 037 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m², położone na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskim Targówku. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 98,93 m² z...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy, Nowe Włochy, ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 2 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 r., przy ul. Wiktoryn 6.> Mieszkanie...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Tamka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Tamka

    • 2 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 3 600 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo-magazynowa - ( sklep internetowy ). Pow. 120 m2. Dwa pomieszczenia ( 90m + 30m) + WC. Drugie piętro w budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej...

  • 3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A
    1 / 9
    3 pokoje z miejscem postojowym – Skoroszewska 1A

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym położone przy ul. Skoroszewskiej 1A na warszawskim Ursusie. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzc...

  • Wynajmę lokal 30 m
    Wynajmę lokal 30 m

    Wyględy

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal 30 m z oddzielnym wejściem. 2 pomieszczenia 18 i 12 M2. Możliwosc zmian adaptacyjnych pod wymagania najemcy biuro a także gastronomia. Cena plus VAT. Cena do negoc...

  • Warszawa/Ochota Ul.Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
    1 / 12
    Warszawa/Ochota Ul.Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18

    Warszawa

    • 5 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Elegancki apartament na zamkniętym terenie -ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. z dwoma miejscami parkingowymi pod budynkiem i przy budynku w garażu zamkniętym. Lokalizacja: blisko d...

  • Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7
    1 / 16
    Warszawa Śródmieście Ul. Sapieżyńska 7

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament dwu pokojowy o powierzchni 39 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po generalnym...

  • 2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam
    2 pokoje 36 m Mokotów Park Metro Wynajmę lub Sprzedam

    Warszawa

    • 2 550 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę minimum na 1 rok, lub Sprzedam Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz .od 17 do 20 tej Nie odpowiadam na smsy Opis inwestycji Mieszkanie na ulicy Bielawskiej na S...