• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 1 200 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 14 458 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Białołęka-Warszawa 1000m2 ul. Białołęcka - działka budowlana
    1 / 16
    Białołęka-Warszawa 1000m2 ul. Białołęcka - działka budowlana

    Warszawa

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Białołęce 1000m2 Warszawa, ul.Białołęcka w okolicy ul.Zdziarskiej i Kanału Królewskiego. Wymiary działki front 27,3m x 37m głębokość. Na działce jest prąd, wod...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe
    1 / 6
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 245 000 zł cena
    • 1 651 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Kłudno Nowe gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka o powierzchni 1650 m2 ma wymiary 30 x 53 m i jest położona bezpośrednio przy drodze gminnej, w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 3 950 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 14 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DMD ESTATE Marcin Domański
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Pieńków

    • 1 770 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 9 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Podkowa Leśna

    • 1 695 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 23 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 470 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • OKAZJA-DUŻY APARTAMENT PRZY PLAŻY

    Warszawa

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament z trzema sypialniami, po generalnym remoncie położony nad morzem śródziemnym na Costa Blanca 40 km od lotniska w Alicante w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość oddalon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Segment dla rodziny
    1 / 4
    Segment dla rodziny

    Kaputy

    • 1 184 472 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 11 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kady

    • 950 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Kozerki

    • 940 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • DOM W POBLIŻU ULICY POLNEJ
    1 / 6
    DOM W POBLIŻU ULICY POLNEJ

    Pruszków

    • 999 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Michałowice-Wieś

    • 4 300 000 zł cena
    • 445 m2 powierzchnia
    • 9 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 670 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Szaserów

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Szaserów

    • 519 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 19 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    Do sprzedania ATRAKCYJNA KAWALERKA zlokalizowana na PRADZE POŁUDNIE (GROCHÓW) przy ul. Szaserów. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z cegły żeranskiej, z 1967 r...

  • Działka leśna Siestrzeń gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka leśna Siestrzeń gm. Żabia Wola

    Siestrzeń

    • 1 270 000 zł cena
    • 11 500 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży trzy działki wraz z drogą dojazdową , o powierzchni 11500 m,o wymiarach 230 x 50 m, usytuowane w Siestrzeni gm. Żabia Wola. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodar...

  • Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2
    1 / 2
    Dom drewniany Ecocube Smart F5 110m2

    Warszawa

    • 528 400 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego parterowego Ecocube Smart F5+ o powierzchni 110 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 4 700 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 3 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2
    1 / 6
    Dom Drewniany Modułowy Ecocube Smart B3 80m2

    Warszawa

    • 334 920 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy sprzedaż domu modułowego Ecocube Smart B3 o powierzchni 80 m2. Główne założenia projektowe: 1. Ergonomiczny dom modułowy, prefabrykowany, składany z gotowych elementów...

  • Dom w Łomiankach 10 pokoi, Kwatery pracownicze

    Łomianki

    • 18 500 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Dom w Łomiankach o Powierzchni 290 m2 Bezpośrednio od Właściciela - Bez Prowizji Zapraszam do wynajęcia przestronnego domu o powierzchni 290 m2 w Łomiankach. Ta...