• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Trzy pokoje z własnym ogrodem
    1 / 5
    Trzy pokoje z własnym ogrodem

    Pruszków

    • 624 274 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 006 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów
    1 / 20
    Sprzedaż | DWOREK z 1920 roku | Brwinów

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje
    Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje

    Nowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 12 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 720 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 3
    Dom wolnostojący

    Laszczki

    • 1 650 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 12 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 4
    Dom szeregowiec

    Macierzysz

    • 1 790 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 9 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 420 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 18 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    | Kawalerka na Warszawskiej Woli - Ulrychów Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 23,4 m², zlokalizowaną w sercu warszawskiej Woli, w dzielnic...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Klaudyn

    • 1 840 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 10 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Klaudyn

    • 1 199 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 280 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Żółwin

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    HIGH-LIFE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 10 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 780 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piastów

    • 3 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Skarbka z Gór przy Parku Magicznym, prowizja 0%.

    Warszawa » Białołęka

    • 950 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 381 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez prowizji dla biura nieruchomości. Klienci kupujący pierwsza nieruchomość zapłacą 0% podatku PCC. Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,20 m2, zloka...

  • Dom Falenty Nowe

    Falenty Nowe

    • 8 300 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    * dom z basenem * zielona okolica * szybki i wygodny dojazd do centrum miasta * AC * [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Prestige Nieruchomości prezentuje: wspaniałą nieruchomość z b...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów ul. Syta

    Warszawa » Wilanów » ul. Syta

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do odkrycia eleganckiego i przestronnego mieszkania na wynajem, położonego w sercu miasta, które zachwyci najbardziej wymagających lokatorów. Ta wyjątkowa oferta łącz...

  • Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !
    1 / 8
    Komfortowe 2-pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji !

    Warszawa

    • 1 200 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli o powierzchni 64,5 m² znajdujące się na 5 piętrze 6 piętrowego budynku. Ekspozycja okien w kierunkach: południowym (salon) i półn...