• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 7 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Ksawerów ul. Wielicka

    Warszawa » Mokotów » ul. Wielicka

    • 15 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 8 piętro

    [i] english description below [/i] Wynajmij mega luksusowy czteropokojowy apartament w sercu warszawskiego Mokotowa. Agencja Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pruszków

    • 750 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pruszków

    • 465 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borzęcin Duży

    • 3 950 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 10 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Piękny, duży ogród | b. dobry układ funkcjonalny
    1 / 19
    Piękny, duży ogród | b. dobry układ funkcjonalny

    Milanówek » ul. Szkolna

    • 3 490 000 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 6 925 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łomianki

    • 920 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Łomianki

    • 990 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 11 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Leszno

    • 1 500 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Brwinów

    • 485 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wólka

    • 3 300 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Pruszków

    • 980 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 1 995 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 18
    Dom szeregowiec

    Pruszków

    • 980 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 650 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 842 400 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nadarzyn

    • 1 390 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 7 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Trzy pokoje / Pruszków
    1 / 5
    Trzy pokoje / Pruszków

    Pruszków

    • 788 018 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie
    1 / 14
    Duża działka budowlana ,Łomianki Dąbrowa, przy Kampinosie

    Łomianki

    • 1 325 610 zł cena
    • 2 574 m2 powierzchnia
    • 515 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DorDom Nieruchomości proponuje sprzedaż częściowo zalesionej działki budowlanej w otulinie Kampinosu o nr 79/18. Okolica piękna, cicha, sąsiadująca z lasem. W odległości kilkuset m...