• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • 1 / 4
    Dom Warszawa Wesoła ul. Armii Krajowej

    Warszawa » Wesoła » ul. Armii Krajowej

    • 1 150 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 15 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż lokal mieszkalny skrajny w zabudowie bliźniaczej o pow. 74,98 m² znajdujący się przy ul. Armii Krajowej w Warszawie dzielnicy Wesoła.~~Nieruchomość składa się z następu...

  • Bezpośrednio 3 pokoje 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

    Warszawa

    • 1 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 22 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Bezpośrednio sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, 62 m, Mokotów ul. Tolkiena

  • Żółwin Teren dla Dewelopera.

    Żółwin » ul. Wschodnia

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona w miejscowości Żółwin przy ul. Wschodniej róg Południowej, gmina Brwinów powiat pruszkowski.Teren o łącznej powierzchni 13 500 m2.Transakcja sprzedaży przedmi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 100 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom o pow. całkowitej 190m2, mieszkalnej 140 m2, na działce o pow. 2274m2, w Grodzisku Mazowieckim, blisko centrum. Dom wybudowany w latach 90-tych i przeprowadzonym...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pruszków

    • 799 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piastów

    • 869 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Milanówek

    • 489 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 540 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przestronny  dom,  gotowy do zamieszkania
    Przestronny dom, gotowy do zamieszkania

    Stefanowo

    • 1 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno
    1 / 16
    Przestronny dom przy Parku Kampinoskim | Leszno

    Leszno

    • 7 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pruszków

    • 649 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Błonie

    • 425 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Brwinów

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 574 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Piastów

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 590 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 435 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie skomunikowany Dom - Rezerwacja
    1 / 20
    Świetnie skomunikowany Dom - Rezerwacja

    Michałowice

    • 1 785 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 11 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do odbioru !!! Rezerwacja
    1 / 15
    Gotowy do odbioru !!! Rezerwacja

    Michałowice

    • 1 850 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 9 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Welterhome Beata Weltrowska
    Biuro nieruchomości