• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 740)
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Brwinów

    • 1 100 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy Bliźniak_wszystkie media_Łomianki Dąbrowa
    Gotowy Bliźniak_wszystkie media_Łomianki Dąbrowa

    Łomianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 7 137 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe, widne mieszkanie, dobra komunikacja

    Piastów » ul. Harcerska

    • 660 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m², położone przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku, co zapewnia w...

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Krakowska al.

    Warszawa » Włochy » al. Krakowska

    • 45 720 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 2024.09.01!!! Istniej szansa przejęcia wcześniej ca czerwiec/lipiec br.!!!!! Do wynajmu powierzchnia magazynowa w kompleksie magazynowo-handlowo-usługowy...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Dom na sprzedaż w Brzozówce

    Brzozówka » ul. Tarnowska

    • 445 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Kupujący nie płaci prowizji! Dom na sprzedaż z dużym potencjałem blisko granicy Tarnowa. Dom znajduje się w Brzozówce przy ulice Tarnowskiej tuż obok drogi krajowej 73 (400 m...

  • Na sprzedaż dom w Brzozówce. Okazja!

    Brzozówka » ul. Warszawska

    • 299 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni 160 m² z dużym poddaszem oraz działką o powierzchni 6 arów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowej, mniejszej działki z budynkiem gospoda...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Teren inwestycyjny 9000m2 Przeszkoda, gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Teren inwestycyjny 9000m2 Przeszkoda, gm. Żabia Wola

    Przeszkoda

    • 1 791 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Witam! Mam do sprzedania działkę o powierzchni 9000m2 w miejscowości Przeszkoda, gm. Żabia Wola Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona sy...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki Łąki
    Działka Grodzisk Mazowiecki Łąki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 990 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod inwestycję mieszkaniową niską. Nieruchomość wstępnie podzielona jest na mniejsze działki. Dla każdej z działek o powierzchni 3000m wydano Warunki Zabudowy pozwal...

  • Powierzchnia biurowa Błonie
    1 / 3
    Powierzchnia biurowa Błonie

    Błonie

    • 3 525 000 zł cena
    • 2 350 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek biurowo/usługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytk...

  • Parter222 m 2,strefa dostaw od parkingu,dostep24 .
    1 / 11
    Parter222 m 2,strefa dostaw od parkingu,dostep24 .

    Warszawa

    • 12 654 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa o pow. 222 m 2 na terenie obiektu pofabrycznego , na Pradze w rejo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 930 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów.~~Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego z windą...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Parter powierzchnia ca 60m - 2 pokoje;...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu komfortowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe i miejskie). W sąsiedztwie m.in. "Centr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkow...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• OKAZJA !!!! JEŻEWSKIEGO 5 42 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX OBOK...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ma 42 m2 i składa się z dwóch odrębnych , widnych pokoi oraz balkonu położonych przy ulicy Jeżewskiego 5 przy Kasztanowej alei naprzeciw kortów tenisowych niedaleko od s...

  • OKAZJA !!!! ALEJA KEN 26 45 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX METR...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 45 m2, 2 pokojowe położone jest 50 m od stacji metra Kabaty od strony południowo-wschodniej przy ulicy Aleje Komisji Edukacji Narodowej 26 wejście III. W budynku jes...

  • DO WYNAJĘCIA! LOKAL BIUROWY- 17 m2
    1 / 3
    DO WYNAJĘCIA! LOKAL BIUROWY- 17 m2

    Warszawa

    • 765 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nr. 148 znajduje się na I piętrze budynku biurowo- magazynowym przy ul. Bukowieckiej 92 w Warszawie. Lokal w stanie bardzo dobrym. Okna PCV, podłoga pokryta wykładziną dywa...

  • Moduł biurowy 4 pokoje metro Bielany
    1 / 8
    Moduł biurowy 4 pokoje metro Bielany

    Warszawa

    • 11 550 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 210 m 2 w budynku komercyjnym z ochrona i recepcją . Lokalizacja , do...