• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ożarowem Mazowieckim

(7 734)
  • 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Sheraton Plaza

    Warszawa

    • 1 189 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni to oferując szeroki wybór elastycznych, spersonalizowanych i wykońc...

  • Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus North Gate

    Warszawa

    • 1 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom na zamkniętym Osiedlu Kampinos.

    Lipków » ul. Przy Parku

    • 2 590 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 11 069 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, gwarancja: otoczenia zielenią, spokoju, na osiedlu panuje rodzinna atmosfera.Strzeżony zamknięty teren: całodobowa ochrona, 24 go...

  • Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 990 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na #Mokotów - #SŁużew Świetna oferta mieszkania w niskim domu z 2012 roku, usytuowanego na 3 kondygnacji oczywiście z windą ! === super lokalizacja ! === świet...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Braci Załuskich

    Warszawa » Żoliborz » ul. Załuskich

    • 2 850 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia, powierzchnia biurowa 31m2,na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia dla małych i średnich firm poszukujących umeblowanego, gotowego do wp...

  • Lokal Warszawa Żoliborz

    Warszawa » Żoliborz

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia 39 metrów składa się z: -3 pokoje dla 5-6 osób W cenie biura: -dostęp 24/7 -k...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 613 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy.Atuty:Recepcja z lobby na dole w budynk...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow.75m2.w kamienicy. Praga Południe przy Parku Znicza. Lokal w kamienicy. - pokoje 3, - łazienka, - kuchnia, - balkon, - klima. Lokal wykańczany...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 8 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajmu umeblowany i wyposażony apartament na Starym Mokotowie. Budynek: ochrona, reprezentacyjne wejście, sauna i jacuzzi dla mieszkańców. Blisko do sklepów, restauracji i...

  • Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem na Osiedlu Marina Mokotów Apartament o powierzchni 133 m², w pełni umeblowany meblami wykonanymi na wymiar według autorskiego projektu w...

  • Atrakcyjna cena 11.900m2. 72m2,3pok. Garaż, kom.lok. zamknięte os...

    Warszawa

    • 855 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Polecam Państwu wykończone, dwustronne i jasne mieszkanie trzypokojowe. Znajduje się ono na kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy ulicy Ostródzkiej...

  • 1 / 3
    Działka Michałowice

    Michałowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta to spełnienie Twoich pragnień! Prezentujemy na sprzedaż u...

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Majdańska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Majdańska

    • 874 375 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 14 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż bez prowizji Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Grochowa. Świetna komunikacja z centrum Warszawy, zarówno autobusowa jak i tramwajowa (bliskość ronda...

  • Działka z pozwoleniem na budowę domu-Terenia

    Terenia » ul. Graniczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 1500 M² Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ NOWOCZESNEGO DOMU  Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² z gotowym pozwoleniem na budowę nowoczesnego domu...

  • Działka budowlana w otoczeniu lasu

    Żółwin

    • 610 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o symbolu w planie zagospodarowania terenu - MNr Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca - rezydencjalnaMożliwość budowy domu  2-...

  • Działka przy lesie Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 390 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 325 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo dobrej lokalizacji.Sąsiedztwo rozległych leśnych terenów.Teren objęty MPZP - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.Dostępne wszystkie media (w drodze - najbliżej...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...