• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babice
    1 / 3
    Działka budowlana Zielonki-Wieś gm. Stare Babice, gm. Stare Babic...

    Zielonki-Wieś

    • 1 600 000 zł cena
    • 1 375 m2 powierzchnia
    • 1 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy wyjątkową działkę położoną w miejscowości Zielonki Wieś, gm. Stare Babice o powierzchni 1375 m2. Działka wyróżnia się oprócz atrakcyjnego położenia także tym, iż w c...

  • Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,
    1 / 2
    Działka rolna Mariew gm. Stare Babice,

    Mariew

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 3000 m2, w pięknej okolicy pod lasem, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą asfaltową, bezpośredni wjazd na posesj...

  • Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .
    1 / 3
    Działka budowlana Wólka gm. Leszno, .

    Wólka

    • 1 715 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona w wyjątkowej leśnej okolicy zadrzewiona o powierzchni 3500 m2. Powierzchnia zabudowy około 700m2. Media prąd przy działce, woda, gaz w drodze leśnej poprzecznej. D...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 750 000 zł cena
    • 13 323 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu....

  • Dom wolnostojący pod Żyrardowem
    1 / 14
    Dom wolnostojący pod Żyrardowem

    Żyrardów

    • 1 390 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 329 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [url] Przedmiotem oferty jest nowoczesny, wolnostojący budynek jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Grądy, gm. Jaktorów, w powiecie...

  • Sprzedam super działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam super działkę budowlaną

    Młochów

    • 485 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo fajną działkę budowlaną w Młochowie gmina Nadarzyn powiat pruszkowski 1000m2,. Świetna okolica, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, pięk...

  • Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!
    1 / 8
    Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!

    Zalesie

    • 440 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlaną o powierzchni 1300 m² w miejscowości Zalesie ul Usługowa gmina Żabia Wola Nr. ewidencyjny działki 198 Działka prostokątna o wymiarach: szerokość 26m, d...

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • Działka Władysławów Żabia Wola 2000m
    1 / 5
    Działka Władysławów Żabia Wola 2000m

    Siestrzeń

    • 480 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż piękna działka częściowo zalesiona 2000m przy głównej drodze Władysławów gm. Żabia Wola ul. Ku Rzece Prawo do zabudowy Media w granicy działki przy drodze: woda, gaz, p...

  • Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki
    1 / 7
    Dom ( gospodarstwo) gm. Ożarów Mazowiecki

    Pilaszków

    • 3 400 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 3 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w gminie Ożarów Mazowiecki, w bezpośrednim zapleczu Wa...

  • Pomoc finansowa!

    Brwinów

    • 798 zł cena
    • 98 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • handlowo usługowa

    josuuer055
    développeur

  • Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie
    1 / 11
    Nowy segment z ogródkiem w Pruszkowie

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m² z ogródkiem 30m² , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób ceniący...