• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Błażowa +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Dom Stare Kozłowice ul.

    Stare Kozłowice

    • 1 100 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 1,5435 ha w Starych Kozłowicach, w gminie Wiskitki.Nieruchomość obejmuje: budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w 1968 roku z ceg...

  • Mieszkanie 59,2m2, 3 pok., Pruszków, PL.Mechaników

    Pruszków » pl. Plac Mechaników

    • 869 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 14 729 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i monitorowanym osiedlu, w podwarszawskim Pruszkowie,...

  • OSTATNI Dom wolnostojący - widok na las, 980m2 działka, 5 pokoi, garaż na 2 auta
    1 / 16
    OSTATNI Dom wolnostojący - widok na las, 980m2 działka, 5 pokoi,...

    Nadarzyn

    • 2 090 000 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 9 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Inwestycja Osiedle Forrest to kameralne osiedle przestronnych domów wolnostojących zlokalizowanych na ponad hektarowej działce w otoczeniu zieleni w podwarszawskim Nadarzynie. Z o...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Wyględówek ul. Kopernika

    Pruszków » ul. Kopernika

    • 2 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 w centrum Pruszkowa, przy ul. Kopernika blisko stacji kolejki WKD. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze, w budynku czteropiętrowym i s...

  • Wyjątkowy dom 6 sypialni | Cisza i natura

    Nowa Wieś

    • 1 530 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prestiżowy dom inwestycyjny | Cisza, przestrzeń i natura | 1000 m² działkiSą miejsca, w których naprawdę odpoczywa głowa.Ten dom j...

  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pok Pruszków 71.1m2, 2 garaże, 2 balkony, klima

    Pruszków

    • 865 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71.1 m2 w doskonałej lokalizacji Pruszkowa/ Parzniewie przy ulicy Działkowej. Oferta bezpośrednio od właścic...

  • Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola
    1 / 5
    Działka przemysłowa Huta Żabiowolska gm. Żabia Wola

    Huta Żabiowolska

    • 2 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Huta Żabiowolska działka przemysłowa 5000 m2 /lub więcej/ - na sprzedaż. Działka przemysłowa o minimalnej powierzchni 5000m2. Położona w Hucie Żabiowolskiej blisko zjazdu na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie
    1 / 2
    Działka rolna Żabia Wola Pieńki Słubickie

    Żabia Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 30 335 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 w Pieńkach Słubickich. Działka budowlano-rolna o powierzchni 30.335 m2 i wymiarach 80 x 333,60 w kształcie regularnego...

  • Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.
    Działka budowlana (16 mieszkań) w centrum Grodziska Maz.

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 999 999 zł cena
    • 4 478 m2 powierzchnia
    • 1 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycja-działka budowlana. Oferta dla dewelopera i nie tylko ! Dla tej działki są aktualne Warunki Zabudowy na 8 bliźniaków i 4 budynki dwu-lokalowe . Łączn...

  • Działka Kozerki ul. Merkurego

    Kozerki » ul. Merkurego

    • 1 721 000 zł cena
    • 3 693 m2 powierzchnia
    • 467 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mam przyjemność przedstawić państwu działkę na sprzedaż dla osób  poszukujących działki pod budowę hali lub budynku usługowego.Działka o powierzchni 3 693 mkw położona bezpośrednio...

  • Nowoczesny bliźniak z ogrodem Bramki gm. Błonie

    Bramki » ul. Familijna

    • 900 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniaki Bramki Familijna – nowoczesny dom w zielonej enklawie, 20 minut od Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży połówki bliźniaka w stanie deweloper...

  • Malownicza działka niedaleko Warszawy
    1 / 9
    Malownicza działka niedaleko Warszawy

    Żółwin

    • 1 644 000 zł cena
    • 4 939 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 4939m2, w miejscowości Żółwin z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą oraz usługi nieuciążliwe. Położona przy drodze powiatowej z sąsiedztwem parku...

  • 1 / 2
    Działka Koszajec ul.

    Koszajec

    • 174 307 zł cena
    • 4 711 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4711 m², położoną w miejscowości Koszajec, w gminie Rybno.Numer ewidencyjny działki: 64.Nieruchomość jest niezabu...

  • 1 / 2
    Działka pod Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 535 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m² usytuowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.Na działce parterowy dom jednorodzinny z 1975 roku, dom wymaga remontu.Dla tego terenu jest uc...

  • Działka 1195m2 w pobliżu Puszczy Kampinoskiej !

    Zaborów » ul. Środkowa

    • 365 000 zł cena
    • 1 195 m2 powierzchnia
    • 306 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż prostokątna działka o powierzchni 1 195 m2 i wymiarach 23mx51m w malowniczej i spokojnej okolicy w Zaborowa gminie Leszno. Dużą zaletą nieruchomości jest jej usytuowani...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...