• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Gabinet do wynajęcia dla psychologa psychoterapeuty - Pruszk
    1 / 3
    Gabinet do wynajęcia dla psychologa psychoterapeuty - Pruszk

    Pruszków

    • 300 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę GABINETY dla: psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, dietetyka, coacha, logopedy. Gabinety są świeżo po remoncie. Możliwość wynajmu na godziny, proszę o kontakt. ++...

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Sprzedam działkę Kozerki
    Sprzedam działkę Kozerki

    Kozerki

    • 510 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kozerki o powierzchni 1500 mkw (nr. 124/6). Działka położona ok. 200 metrów w linii prostej od nowoczesnego centrum TENIS KOZERKI, gdzie znajdują si...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 699 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lo...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 700 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż . Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi pr...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano-rolna 5100m2 - na sprzedaż. Działka budowlano-rolna o powierzchni 5100m2 i wymiarach 134 x 38. Działka położona w atrakcyjnym miejscu. Doja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowe 3 pokoje | gotowe do wprowadzenia

    Brwinów » ul. Kraszewskiego

    • 620 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,1 m², położone przy ul. Kraszewskiego w Brwinowie, w spokojnej okolicy z bardzo dobrym dostępem do komunika...

  • Ustawne 2 pokoje | balkon | spokojna okolica

    Pruszków » ul. Broniewskiego

    • 590 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Działka inwestycyjna Pruszków,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pruszków,

    Pruszków

    • 2 210 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do sprzedaży oferujemy działkę usługową w doskonałej lokalizacji. Tuż przy zjeździe z autostrady A2...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 7
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 720 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni....

  • Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 5
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 579 000 zł cena
    • 719 m2 powierzchnia
    • 806 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 719 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni. N...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Świetna lokalizacja, Działka z obowiązującym MPZP

    Pruszków

    • 540 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2, wjazd na działkę z drogi gminnej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy.Działka z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz,...

  • Dom Żyrardów
    1 / 15
    Dom Żyrardów

    Żyrardów

    • 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jesteś w trakcie poszukiwań przestronnego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak,...

  • Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,

    Kosów

    • 398 016 zł cena
    • 16 584 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w Kosowie Mniejszym gm. Kowala. Działka o nieregularnym kształcie i łącznej powierzchni 16 584 m2 w tym las o powierzchni 16 061m2, reszta to część budowlana. Działka gran...

  • Działka budowlana Żabia Wola Osowiec
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Osowiec

    Żabia Wola

    • 300 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osowiec piękna działka budowlana o powierzchni 1097 m2 - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1097 m2 i wymiarach 48,8 x 22,5. Dłuższym bokiem przylega do drogi doja...

  • Działka budowlana Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka budowlana Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Szczęsne

    • 621 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m² (wymiary ok. 50 x 32m), położona w miejscowości Szczęsne, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu je...