• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stasiówka
  • Milanówek +20 km
  • Dębowiec
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Aktualne od marca 2012 r. Lolal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 90 m2 na parterze w Kamienicy. Lokal do remontu. Przedpokój ok. 8 m2, pomieszczenie główne ok. 50 m2 jest z wejś...

  • Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce
    Wynajmę mieszkanie ok.85m2 -3 pok. z kuchnią +taras+miejsce

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    DO WYNAJĘCIA ! Atrakcyjny apartament w wyższym standardzie do wprowadzenia o pow. ok.85 m2 Lokal , 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , hall. Lokal usytuowany jest na parterze/wyście...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 450 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 2 266 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość produkcyjno-magazynowy z powierzchnią biurową na działce o powierzchni 1500m2 w Grodzisku Mazowieckim. Składa się z budynku murowanego, na parterze z przeznaczeniem na...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 93 412 zł cena
    • 3 039 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- do sprzedania działka w pięknych Holendrach Baranowskich, z dala od zgiełku dużego miasta np. Warszawy, położona w sielskiej okolicy, a jednocześnie z dobr...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 3 550 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w rejonie podwarszawskim zachodnim Dom ze studiem fryzjersko-kosmetycznym, solarium, fitness. Całość 500m2 (w tym część mieszkalna 150m2). Dzi...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 500 000 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 6 863 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Kamienica o powierzchni użytkowej 510 m2, składająca się z 7 lokali mieszkalnych oraz 4 handlowo-usługowych, położona na działce o powierzchni 810 m2, w ścisłym centrum Grodziska M...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia : Namiot o konstrukcji aluminium przykryty przepuszczalną światło zbrojoną folią ; pow 200 m2 ; drzwi rozsuwane na bok : dociągnięty prąd ; może być ogrzewany : nada...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 9
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 5 500 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia budynek warsztatowy posiadający dwie bramy wjazdowe. Powierzchnia użytkowa budynku to 121 metrów kwadratowych. Budyne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,

    Adamów-Parcel

    • 1 460 000 zł cena
    • 20 800 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka budowlana o powierzchni 20  800 m2 położona w Adamów-Parcel, gmina Radziejowice. IDEALNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzen...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej i zielonej miejscowości Falenty Nowe znajduje się kameralna inwestycja już zamieszkanych domów w zabudowie bliźniaczej oraz jeszcze wolne 2 budynki 4 lokalowe, obecnie...

  • Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy
    1 / 6
    Dom Falenty Nowe gm. Raszyn, Panoramy

    Falenty Nowe

    • 1 299 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Żyrardów
    1 / 13
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 549 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Jesteś w trakcie poszukiwań funkcjonalnego, ustawnego mieszkania z dużym balkonem? Chciałbyś aby Twoje mieszkanie nie wymagało wkładu fi...

  • Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!
    1 / 8
    Ogrodzona działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę!

    Krakowiany

    • 369 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO - Działka 1000 m² z aktualnym pozwoleniem na budowę – Gotowa do startu. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m² położona w malowniczych Krakowia...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 199 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MJ Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny segment mieszkalny położony w spokojnej i zielonej części miasta. Segment skrajny o powierzchni użytkowej 148,40 m2 w Grodzisku Mazowiecki...

  • LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER
    1 / 2
    LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER

    Grodzisk Mazowiecki

    • 19 900 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajmu doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w gmin...

  • Kawalerka do wynajęcia od zaraz, Os. Żeromskiego
    1 / 11
    Kawalerka do wynajęcia od zaraz, Os. Żeromskiego

    Żyrardów

    • 1 700 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana na os. Żeromskiego w Żyrardowie. MIESZKANIE Lokal z oddzielną kuchnią usytuowany na I/IV p. bloku. Mieszkanie jest umeblowa...

  • Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa
    1 / 9
    Budynek 1100m2 Usługowo-Biurowy W Centrum Brwinowa

    Brwinów

    • 29 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Wynajęcia ok. 1100m2 powierzchni w centrum miasta. Budynek biurowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejow...

  • LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER
    1 / 4
    LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WITRYNAPARTER

    Grodzisk Mazowiecki

    • 39 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem