• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olszyny
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Milanówkiem

(1 946)
  • Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 140 m² w Jaktorowie

    Jaktorów-Kolonia

    • 1 570 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, nowoczesnego domu wolnostojącego z 2019 roku, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Jaktorów. To idealna pro...

  • Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ
    1 / 7
    Działka nad rzeką , pow. 2842 m2 Budy Zosine / WZ

    Budy Zosine

    • 341 000 zł cena
    • 2 842 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2842m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o numerach ewid...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    1 / 5
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 309 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie podzielone na dwa większe oraz jeden mniejszy pokój. Możliwość zakupu z wyposa...

  • Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,
    1 / 13
    Działka budowlana Oddział gm. Żabia Wola,

    Oddział

    • 250 000 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1281 m² położona w miejscowości Oddział to doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca pod budowę domu z jednoczesnym dostępem do...

  • Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa
    1 / 15
    Dom Opacz Mała gm. Michałowice, Parkowa

    Opacz Mała

    • 1 690 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis: Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zap...

  • Zadzwoń już dziś - dom w Promocyjnej cenie!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Promocyjna cena trwa!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115,49m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr prz...

  • Dom Wawrzyszew ul.

    Wawrzyszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 12 122 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam przestronny, parterowy dom o pow. użytkowej 99,3 m2 na działce o pow. 1159 m2 w miejscowości Wawrzyszew, w gminie Błonie.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem po...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 4
    Działka budowlana Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA! Proponuję działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą prawie na granicy Warszawy. Działka o powierzchni 3800 m2, w tym budowlana część to 87,53%...

  • Wynajmę mieszkanie 48 m , 3 pokoje z kuchnią
    Wynajmę mieszkanie 48 m , 3 pokoje z kuchnią

    Żyrardów

    • 1 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    I can also speak English. Do wynajęcia mieszkanie z łazienką, oddzielną kuchnią i trzema pokojami na ul. Osssowskiego. Mieszkanie 46 metrów kwadratowych. Mieszkanie wyposażone w p...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 8
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 420 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu. Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce j...

  • Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów

    Żabia Wola

    • 500 280 zł cena
    • 2 274 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2300 m2 w Ojrzanowie, gm. Żabia Wola. Narożna o szerokości 30x77metrów. W okolicy nowa zabudowa, media takie jak prąd, woda, gaz w ulicy bezpośrednio przy dział...

  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 12
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 580 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz pięknego mieszkania na spokojnym, zielonym osiedlu? Dodatkowym atutem miałoby być PIERWSZE piętro i duży balkon? Jeśli tak,...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Działka 5300 m2 Powązki koło Mszczonowa
    1 / 3
    Działka 5300 m2 Powązki koło Mszczonowa

    Powązki

    • 100 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka leśna 5300 m2 w tym 1700 m2 z przeznaczeniem pod budowę. Działka przylega do drogi asfaltowej. Media w drodze: wodociąg,prąd, linia telefoniczna. Odległość od S8 - 500 m, b...

  • Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów
    1 / 9
    Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów

    Brwinów

    • 4 490 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Sprzedaży obiekt w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i na...

  • Witryna Grodzisk
    1 / 2
    Witryna Grodzisk

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 499 999 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w g...

  • Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice
    1 / 5
    Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice

    Zboiska

    • 137 800 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1148 m2 położona w miejscowości Zboiska gm.Radziejowice. Wymiary działki 23x 50 m, lekko oddalona od drogi asfaltowej, z dobrym dojazdem. W drod...