działka na sprzedaż
21 maj 2026

Działka przemysłowa przy S8

woj. Mazowieckie pow. grodziski gm. grodziski
Dodane 1 dzień temu, Czwartek, 21 maj 2026 22:20
2 508 000 zł 6 600 m2
2 508 000 zł 6 600 m2 380 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 6 600 m2
Cena za metr 380 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37536695

Opis

Teren przemysłowy objęty MPZP.

Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.

Wysokość zabudowy 15m.

Media miejskie: woda, prąd.

Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu na S8.

Sąsiedztwo wielu firm.

Możliwość zakupienia działki sąsiedniej i powiększenia powierzchni oraz zapewnienia dojazdu z dwóch stron.

Zapraszam!

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2026-05-21
  • ID ogłoszenia: K37536695
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Nowa Bukówka, cena: od 2 131 800 do 2 884 200 zł, powierzchnia: od 5610 do 7590 m2
MK
M Kwadrat Biuro nieruchomości · 719 ogłoszeń
MK

M Kwadrat Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika