• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Dom Gliwice Bojków
    1 / 15
    Dom Gliwice Bojków

    Gliwice

    • 1 649 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom marzeń z inteligentnym systemem Smart w Gliwicach Bojkowie. Na parterze tego funkcjonalnego,nowoczesnego bliźniaka z 2023 r./elementem wspólnym jest jedynie garaż/ znajdziesz...

  • WYNAJEM LOKALI UŻYTKOWYCH
    1 / 4
    WYNAJEM LOKALI UŻYTKOWYCH

    Rybnik

    • 40 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokale użytkowe o różnych metrażach. Idealne pod usługi, biuro, beauty lub handel. - Rybnik Smolna Parter – 4 lokale: • 6 × 11 m • 6 × 8 m • 6 × 8 m • 5 × 2,5 m –...

  • Lokal użytkowy Gliwice Centrum
    1 / 15
    Lokal użytkowy Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z dużą witryną, wejściem bezpośrednio od ruchliwej ulicy oraz przestronną salą sprzedaży. W lokalu znajduje się również rec...

  • Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice
    1 / 11
    Umeblowany luksusowy nowy Apartament centrum Gliwice

    Gliwice

    • 3 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę Umeblowany apartament 3 pok o pow 80m2 ul. Jasnogórska 3 w Gliwicach Umowa najmu na min 1 rok czynsz 3900zł / msc plus opłata do Wspólnoty 1500zł /msc plus garaż w podzi...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • ROD 1-go Maja w Gliwicach
    1 / 5
    ROD 1-go Maja w Gliwicach

    Gliwice

    • 40 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 1-go Maja w Gliwicach ul. Rybnicka158 blisko Domu Działkowca. Altanka murowana wymienione drzwi wejściowe, okna i papa na dachu. Do altanki doprowadzona jest woda i prą...

  • 3 pokoje Plac Grunwaldzki
    1 / 9
    3 pokoje Plac Grunwaldzki

    Gliwice

    • 409 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Pośrednikom dziekuje !! Top lokalizacja Kameralne 2 blokowe osiedle z dala od ulicy w prestizowej dzielnicy Gliwic w sasiedztwie placu Grunwaldzkiego ,Alei Mickiewicza z kilkom...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • Sprzedam Budynek usługowo-handlowy
    1 / 5
    Sprzedam Budynek usługowo-handlowy

    Zabrze

    • 7 950 000 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 3 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek 3 piętrowy w stanie surowym zamkniętym . Mieszczący się w centrum południe na ul. Św Urbana 9 . Więcej informacji pod tel .[tel] . Waldemar.

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia nowy apartament z tarasem i ogródkiem, świeżo oddany przez dewelopera i wykończony. Znajduje się na Osiedlu Nove Villove w Gliwicach przy ulicy Toruńskiej i położony j...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 43m2 Ruda Śl ul.Jankowskiego
    1 / 16
    Mieszkanie 2-pokojowe 43m2 Ruda Śl ul.Jankowskiego

    Ruda Śląska

    • 279 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, ładne mieszkanie w dzielnicy Wirek  w Ruda Śl. na ul. Alojzego Jankowskiego 18c. Powierzchnia: 43 m² Piętro: 6 w 10 kondygnacyjnym bloku Mi...

  • Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²
    1 / 8
    Działka inwestycyjna z budynkiem 1742 m²

    Rybnik

    • 549 900 zł cena
    • 1 742 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 1742 m², zabudowana funkcjonalnym budynkiem biurowo-usługowym o...

  • Mieszkanie Rybnik, św. Józefa
    1 / 14
    Mieszkanie Rybnik, św. Józefa

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 ul. św. Józefa w Rybniku, o pow. 54,20 m2, stanowiącego odrębną własność. Trzy pokoje, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc i przedpokój o pow. 54,20...

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • 3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !
    3-niezależne pokoje, doskonała lokalizacja, balkon !

    Gliwice

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, centralne ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Dodatkowe zalety: Pięk...

  • Działka Łaziska Górne
    1 / 4
    Działka Łaziska Górne

    Łaziska Górne

    • 267 565 zł cena
    • 907 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - WOLNA 2. 929,5 m2 - SPRZEDANA 3. 1001,5 m2 - SPRZEDANA 4. 1006 m2...

  • Dom Smolnica gm. Sośnicowice
    1 / 15
    Dom Smolnica gm. Sośnicowice

    Smolnica

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowoczesnego, komfortowego i bezpiecznego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej z 2021 rok...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 90 858 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...