• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 709 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 8 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną powierzchnię użytkową w formie antresoli, zlokalizowaną w wolnostojącym budynku w Gliwicach. Przestrzeń została podzielona na 10 niezależnych mo...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 77 230 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • DUŻY POTENCJAŁ/AKTUALNY MPZP/SUPER OFERTA!!!

    Bojszów

    • 9 298 000 zł cena
    • 116 343 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!AUTOSTRADA A4 - 8 km - 10 MINUT !!!AKTUALNY MPZP - TEREN ZABUDOWY PRODUKCYJNEJ I MAGAZYNÓW.DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieru...

  • Działka Orzesze ul. Wolności

    Orzesze » pl. Wolności

    • 182 400 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estet...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze
    1 / 11
    Działka rekreacyjna ROD Radość Semafor Zabrze

    Zabrze

    • 65 000 zł cena
    • 529 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam ogródek działkowy o pow.529m zlokalizowany na terenie ROD "RADOŚĆ-SEMAFOR" przy ul.Drzymały w Zabrzu-Biskupicach działka nr 103 do której doprowadzona jest woda i prąd. Te...

  • Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

    Zabrze

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

     3 POKOJE Z WIDOKIEM NA PRZYSZŁOŚĆ - OS. KOPERNIKA, ZABRZE Szukasz nieruchomości, która jest „maszynką do zarabiania”? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr kw...

  • Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia. Gliwice os. Kopernika, ul. Gwiazdy

    Gliwice

    • 1 400 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia mieszkanie w Gliwicach przy ul. Gwiazdy Polarnej – Osiedle Kopernika na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Na powierzchni użytkowej 51 m2 znajdują...

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea
    1 / 7
    Mieszkanie Zabrze, gen. de Gaullea

    Zabrze

    • 288 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46,25m, które jest usytuowane na 4 piętrze w bloku po termomodernizac...

  • Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon
    1 / 10
    Gliwicka 62, bezpośrednio, klimatyzacja, 2 sypialnie, balkon

    Rybnik

    • 2 300 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę świetne 3-pokojowe mieszkanie na Gliwickiej 62 – dostępne od 01.04! Szukasz przytulnego mieszkania z nowoczesnymi udogodnieniami? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Mam do wyna...

  • ROD Dalia Sośnica
    ROD Dalia Sośnica

    Gliwice

    • 15 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ROD Dalia Gliwice-Sośnica. Sprzedam działkę 230 m2 bez altanki. Możliwość podłączenia prądu i wody. Cena 15000 zł.

  • Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokoje 64m2 w Rudzie Śląskiej, Ruda 1,

    Ruda Śląska

    • 360 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Kontakt tylko przez WhatsApp!!! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

  • Lokal Rybnik Boguszowice Stare

    Rybnik » Boguszowice Stare

    • 410 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 629 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy znajdujący się przy ruchliwej drodze. Obiekt składa się z: rampy o pow. około 70m2 (w połowie zabudowanej a w połowie zamykanej) h...

  • działka budowlana Sikorskiego 104
    1 / 4
    działka budowlana Sikorskiego 104

    Zabrze

    • 269 000 zł cena
    • 651 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlana w Zabrzu-Pawłowie. Działka posiada bezpośredni wjazd od ulicy Sikorskiego. Wszystkie media są w drodze (kolor żółty).Posiadam wszystkie warunki na przyłą...

  • Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² Ruda Śląska, inwestycja z na...

    Ruda Śląska

    • 5 570 000 zł cena
    • 4 799 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowo-produkcyjna 4 799 m² – Ruda Śląska – inwestycja z najemcą Gotowy produkt inwestycyjny w sercu Śląska! Oferujemy halę magazynowo-produkcyjną o pow. 4 799 m² na...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 709 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Gliwicach przy ul.Barlickiego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku Chopina oraz głównej ulic...