• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Knurowem

(769)
  • 2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3
    1 / 9
    2 pokoje przyjazne dla zwierząt, Roosevelta 3

    Zabrze

    • 1 070 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przyjazne dla zwierząt o powierzchni 25 m², położone na 4. piętrze przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. Nie...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o p...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 5
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 390 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,84 m2 , na 3 piętrze kamienicy, dzielnica Stare Gliwice. Nieruchomość z wyjątkowym potencjałem - idealna zarówno do zamieszkania, jak i ja...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem
    Zabrze Centrum 3-Pokojowe Mieszkanie z Potencjałem

    Zabrze

    • 320 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 2 883 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertę mieszkania w Zabrzu ul. Lutra, tylko u nas! Mam przyjem...

  • Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park
    1 / 9
    Apartament klasy premium - osiedle Panorama Park

    Ruda Śląska

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament klasy PREMIUM Na wynajem wyjątkowy, komfortowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 36m² z szerokim balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali podziemnej,...

  • Lokal użytkowy Gliwice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Gliwice

    Gliwice

    • 2 999 000 zł cena
    • 491 m2 powierzchnia
    • 6 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lub wynajem - nowoczesny budynek biurowo-usługowy 491 m2, Gliwice. Oferujemy na sprzedaż budynek biurowy, który dzi ę...

  • Mieszkanie Gliwice Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Gliwice Centrum

    Gliwice

    • 429 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się z salonu, s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura w Gliwicach
    1 / 3
    Biura w Gliwicach

    Gliwice

    • 38 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolne powierzchnie biurowe: Bud. 2 – możliwość wynajmu od XII.2025 51,82 m² – 1 piętro 44,57 m² – 1 piętro Więcej informacji: [url]

  • lokal34m2 w centrum Gliwic
    1 / 8
    lokal34m2 w centrum Gliwic

    Gliwice

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy w centrum Gliwic przy prężnie rozwijającej się ulicy. Nadaje się do prowadzenia każdej działalności, dwa wejścia do lokalu od ulicy i podwórza na którym znajdują si...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 737 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 8 281 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gliwice Politechnika
    1 / 13
    Mieszkanie Gliwice Politechnika

    Gliwice

    • 2 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...